Hazal Kaya Çağatay Ulusoy İçin Ne Söyledi

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında Sosyete tarafından paylaşıldı.

1. S

Sosyete Yeni Üye

Bir zamanların sevilen dizi oyuncusu set arkadaşları Çağatay Ulusoy İçin Hazal Kaya Ne Söyledi?

Ekranların yakışıklı oyuncusu hem sinema hem dizi filmlerin aranılan genç yüzü Çağatay Ulusoy yapılan narkotik operasyonunda gözaltına alınmıştı bu haber Çağatay Ulusoy hayranlarını şoka uğrattı. Çağatay Ulusoy'un Adını Feriha Koydum Dizisindeki eski rol arkadaşı olan Hazal Kaya'da bu haberi duyunca neye uğradığını şaşırdı ve şok oldu.Hazal Kaya Çağatay Ulusoy ile ilgili bu üzücü haberi dil eğitimi için gittiği New York’ta öğrendi.Son Gelişmeleri internetten takip eden Hazal Kaya, annesi Ayşegül Kaya’yı telefonla arayıp İnanamıyorum doğru mu diye sordu. Güzel oyuncu Hazal Kaya yakın arkadaşı olan Çağatay Ulusoy'un bu durumuna çok üzüldüğünü belirtti.
    Bende henüz bu üzücü haberin şokunu üzerimden atmış değilim açıkçası Hazal Kaya'nın bu kadar üzülemesine hiç şaşırmadım .

2. S

Sinel Yeni Üye

parayı bulan sapıtıyor adam gibi işinizi yapsanıza kardeşim.

3. Murat

Murat Yönetici

Bu bağlamda tedavi görmeleri gerekiyor, bir süre sonra bu buhrandan kurtulamazlar.

4. N

Nursultan Yeni Üye

Çok parayı alan nasıl harcayacağını bilemediğin yanlış yollara yöneliyorlar sanırım.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş