Havacılık İngilizcesi için Doğru Tercihiniz

Konu, 'Haberler' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

1. d

dilokullari Yeni Üye

Avitaion English Center Dil Okulları, dil öğrenimindeki fikir karmaşasında, öğrenim esnasında oluşabilen karmaşayı ve ayrıca istikrarsızlığın gösterdiği etkenleri aradan çıkarmak üzere bir ingilizce programı sunarak İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

İlk başta tercih ettiği kurum taleplerine dair yapılacak programların akışı, isteklerini karşılayarak iyi yönde tepki alabilen Avitaion English Center Dil kursları, kesin adımlarla ilerlediği yolda alakalı firmaların İngilizce eğitiminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Öğretim amaçlı devam ettiği kurumda iş alanlarında ilk tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, kişiye özel dersler ve en fazla 6 kişilik sınıflarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

AEC İngilizce Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim durumundaki kişilere üst düzey yabancı dil bilgilerini çok iyi düzeyde sonuca getirmesini sağlamak amacıyla öğrenmeleri gereken her şeyi aktarmaya devam etmektedir.

Öğrenim süresi boyunca alanında uzman bir eğitim kadrosu tarafından, İngilizce eğitiminde başarının başlıca etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan AEC Dil Okulları, bu doğrultuda fedakar ve içten bir şekilde davranmaktadır. Kurumlara ve şahıslara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını hedefleyen Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Avitaion English Center Dil Okulları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ayrıca 2012 Tüketici Kalite Ödülü alarak sunduğu ingilzice eğitimlerin sağlamlık ve kalitesini belgelemiş ve bunun yanında İş İngilizcesi alanındaki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispatlamıştır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Ocak 2015
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş