Hasta Olmamak İçin Karbonat Mucizesi

Konu, 'Yaşam ve Sağlık Bilgi Bankası' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

1. R

Rabba Bölüm Yöneticisi

Hasta olmamak için meyve sebze tüketimlerimizi bol miktarda yapabildiğimiz gibi aynı zamanda değişik yöntemlerden de yararlanmakta fayda vardır. Ben karbonatlı suyun hastalığa iyi geldiğini ilk defa duyuyorum. Deneyeceğim bakalım faydalı sonuç verecek mi?

Her gün 1 çay kaşığı karbonatı 1 bardak suya karıştırarak içmeniz önerilmektedir. Günlük olarak bu tüketimi tek seferde yaptığınız zaman vücudunuzda birtakım zorlanmalarla karşılaşıyorsanız o zaman bu tek seferi ikiye bölerek de gerçekleştirebilirsiniz. Yarım çay kaşığı karbonatı 1 bardak suya karıştırıp sabah akşam tüketim gerçekleştirebilirsiniz.
    Grip ya da nezle oldunuz diyelim. 3 çay kaşığı karbonatı 3 bardak suda tüketmelisiniz. Dozun fazla geldiğini hissediyorsanız yarım çay kaşığı 1 bardak su olacak şekilde günde 3 defa tüketim gerçekleştirebilirsiniz.

Tansiyon hastası iseniz bu karbonatlı suyu tek seferde içmeyin; çünkü tansiyonu yükseltme özelliği olduğu için sizin kötü hissetmenize sebep olabilir. Tansiyon hastaları bu tüketimlerini gün içerisinde azar azar içim gerçekleştirerek yaparlar. Tansiyonunuz yükselecek diye düşünüyorsanız bu suyu içtikten sonra 10- 20 dakika arası uzanıp dinlenebilirsiniz. Ben deneyeceğim. Siz de deneyin bu kışı hastalıksız geçirelim. Ne dersiniz?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2015
  2. Murat

Murat Yönetici

Karbonat tüketimi artık birebir olmasa da ilaçların içerisinde gerçekleşmekte, daha önceden ilaç tüketimleri az idi ve direk bilindik çarelere başvurulurdu. Şimdi ise eczaneye giderek şuyum var denince onlarda buyum var diyerek ilacı satmaktalar.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Karbonat ile ilgili bilmediklerimi ögrendim, tesekkur ederim bilgiler icin. Hastaliga epey faydali oluyor anladigim kadariyla.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş