Hangi tene hangi saç rengi gider?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında melansi tarafından paylaşıldı.

1. [​IMG]Pembemsi – Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise,
    Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı renkleri, kahve tonları, kumral ve kestane saç renkleri yakışmaktadır. Sizleri daha çekici ve etkiliyi göstermekle birlikte yüz hatlarını belirgin bir hale getirmektedir. Yüzünüze hafif bir makyajla daha da bebeksi bir tene sahip olmanız içten bile değildir.

[​IMG]Koyu renkli esmer bir teniniz var ise,
    Bu tip tenli kişilere daha çok parlak sarı, platin sarı, bakır, light sarı saç renkleri daha çok yakışmaktadır. Loreal-in bu tene uygun bir çok saç renkleri bulunmaktadır.2009 yılınında favori saç renkleri bu ten rengine uygundur. Ayrıca Ateş Kızılı, patlıcan moru gibi renklerde teninize uygundur.

[​IMG]Eğer beyaz tenli iseniz,
    Sizlere en çok yakışacak renk, şüphesiz kahve tonları olup, koyu kahve, kumral, kestane nin yanı sıra altın sarısı sizlere çok yakışmaktadır. Ballı kızıl, ballı bisküvi, bal köpüğü gibi renkler sizleri çok etkiliyici yapmaktadır. Karamelin koyu tonları, ve siyah saç rengide sizlere uygundur.
  2. Buğday tenlilere koyu kestane uyar, esmer tene hangi saç rengi gider derseniz kumral kızıl renkler gidebilir.
  3. Ten rengim açık olsa bakırdan baska renk kullanmazdım :)
  4. inna

inna Misafir

sarı saç istiyorum ama bana yakışmıyooo :((
  5. Ben sonunda bana yakışan rengi buldum buğday tenliyim bakır tonunu kullanıyorum
  6. Misafir

Misafir Misafir

ben de buğday tenliyim altın kumral kullandım ama kaşlarım siyah olmuyor.sizce bakır kumral tonları nasıl olur?
  7. Benım için dış görunusu onemlı degıl onemlı olan iç görünüşü
  8. Misafir

Misafir Misafir

ben ne cok esmerım ne bugday tenlı ten rengmı bulamyrum bna hangı renk gıder sacım sıyah ve cok sıkıldım

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. ben siyah tenliyim hangi sac rengi uyar

,
  2. hangi saç rengi yakışır testi

,
  3. hangi renk saç bana yakışır testi

,
  4. hangi sac rengi bana yakisir test,
  5. hangi renk saç bana yakışır programı,
  6. beyaz tenli kızlara sac rengi,
  7. beyaz tene gidebilecek saç renkleri