Hangi Laptop İyidir?

Konu, 'Bilgisayar Pc' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Hangi Laptopu Almalıyım
    En İyi Laptop Hangisidir,
    Hangi Laptop İyidir,

Laptop alırken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Dizüstü bilgisayar alırken aşağıdakilere dikkat etmelisiniz;
    Sabit disk seçilirken Seri Ata olduğunu kontrol etmek yerinde bir davranıştır. Çünkü yeni nesil dizüstü bilgisayarda genellikle bu tercih edilir.
    Bazı sistemlerde tercih edilen Pata diskler ise hem dosyaların aktarılması yavaş yapıyor hem de işlemci performansını kötü oranda etkisi altına alıyor.
    Dizüstü bilgisayarda sabit diskte dikkat edilecek diğer bir konu ise sabit diskin dönüş hızıdır. Eskiden dakikada 4200 defa dönenlerin aksine günümüzde artık 5400 RPM diskler vardır. Oyun oynamayı seviyorsanız ve alınacak laptop bilgisayarın sabit diski 7200 dönüş hızı varsa bu iyi bir tercih olur. Bilgisayar fiyatlarını da etkileyen sabit diske dikkat edin.

Ben Bunu Sizin İçin Araştırdım Arkadaşlar..Exper EQ, yüksek performansı ve yaklaşık 11 saate varan pil süresi ile En İyi Laptopların İlk Sıralarında Geliyor..Fakat Dediğim Gibi Laptop alırken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Bu dizüstü bilgisayar üzerinde kullanılan Intel Core 2 Duo SU9400 işlemci.1.4 GHz hızındaki bu işlemci. Bu işlemciye ek olarak ürün üzerinde çif pil kullanabiliyorsunuz. Exper ürün ile birlikte optik sürücü yuvasına takabileceğiniz ekstra bir pil veriyor. Normal pil ve bu pilin kullanımı ile dizüstü bilgisayarın pil ömrü 10 saatin üzerine çıkıyor.

Exper EQ dizüstü bilgisayarın üzerinde 2 GB DDR2 800 MHz bellek ve 250 GB depolama kapasitesine sahip sabit disk kullanılmış. 13,3 inç ekrana sahip ürünün ekran çözünürlüğü 1280 x 800 piksel. Yüksek performans ve özellikle uzun pil süresi vaat eden Exper EQ dizüstü bilgisayar ULV dizüstüler arasında başarılı bir çözüm sunuyor.

2. M

Muhibbi Yeni Üye

Marka olarak en ıyı exper fıyatı bıraz pahalı am olsun kullanıslı

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Asus, Acer ve Lenovo seviyorum. HP sevemedim bi turlu.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş