Halkalı Havlu Kenarı Yapılışları

Konu, 'Havlu Kenarları' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

1. m

mavimelek Yeni Üye

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri 2012
    Halkalı Havlu Kenarı Modelleri Yapılışları Örnekleri
    2012 Halkadan Havlu Kenarı Yapımı

Bayanlar sizlere verdiğimiz Bu iki örnek aynı gibi görünüyor Aralarındaki farklar birine 2 diğerine ise küçüklü,büyüklü 3 ara danteli konulması Ayrıca 2 li olanın çiçekleri ve havlusu inciyle süslenmiş.Yalnız farkındaysanız üstteki yeşilli örneğin kenarındaki halkaları bozuk durmuş, alttaki çok muntazam duruyor Siz örerken alttaki gibi örüp havluya tutturursanız görünümü daha düzgün olacaktır böyle anlatılınca yapımı da oldukca kolaylaşıyor örneklerin zaten eli elişlerine yatkın bayanlar resmine bakınca bile çıkarabiliyorlar modelleri ben henüz o aşamaya gelemedim malesef çalışmaya devam .

Bayanlar Halka olunca örneğe başlamak için zincir çekmeye gerek kalmıyor, daha zahmetsiz oluyor örneğe başlamak, bu avantajı Fakat halka kullanmanın dezavantajı ise halkaların kopma ihtimali Bu ihtimalleri ve halkayla örmeyi sevip sevmediğinizi gözönüne alarak halkalı örnek örüp-örmemeye karar verebilirsiniz
    Bu 3 havlu örneğinde halkalar üçgen, düz sıralı ve çiçek şeklinde uygulanmış Havlu kenarlarında simli ip gerçekten çok hoş oluyor şimdiden sizlere kolay gelsin

Sizlere bir kaç farklı halkalı havlu kenarı modelleri sunuyoruz...

2. y

yeşil Yeni Üye

Havlularda havlu kenarı olayını hiç sevmiyorum halkalılar güzel görünüyor ama kullanım açısından rahat olacağını düşünmüyorum

3. Şaban

Şaban Yeni Üye

bayanlar için birebir

4. Murat

Murat Yönetici

Deseler ki kaybolmaya yüz tutmuş işler nelerdir, havlu işlemeciliği derim.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş