Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir ?

Konu, 'Sanatçılar ve Sporcular' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Halil Sezai Paracıkoğlu Şarkıları ,
    Sezai Paracıkoğlu’nun Tiyatro Oyunları ve Filmleri,
    Halil Sezai Paracıkoğlu Biyongrafisi ,
    Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir ?

Esas adı Halil Sezai Paracıkoğlu‘dur. Sezai Paracıkoğlu 1979 Eskişehir doğumlu ( 32 Yaşında ) dur. Liseyi, Eskişehir Atatürk Lisesinde okumuştur ve Hacettepe Üniversitesi mezunudur.Sezai Paracıkoğlu’nun Tiyatro oyunları ve filmleri ;Ankara Devlet KonservatuvarıKader : LeventSevgili Dünürüm : CemIhlamurlar Altında : MuratTürkan : İsmail KarakteriAyrıca Badem’in ikinci albümünün ilk klibi olan kalpsiz’de de rol almış başarılı aktör.Son olarak 11 şubat 2011 de gösterime giren İncir Reçeli adlı sinema filminde başrol oynamıştır.[FONT=arial]Halil Sezai’nin şarkılarından bazıları.

[/FONT]

2. Murat

Murat Yönetici

Paramparça şarkısı harika yorumlanmış. İffet dizisinde dinlemiştim. Bu arkadaş adından çok fazla söz ettirecek.

3. H

Hoca Yeni Üye

4. F

Fıstık Yeni Üye

incir reçeli çok güzel bir film

5. E

Esram Yeni Üye

İncir reçelini bir çok arkadasım izledi anlata anlata bitiremedi benim hiç izleme fırsatım olmadı çok merak ediyorum

6. H

Hoca Yeni Üye

kendisi ile dalga geçildiği için zaman zaman savunulan, ancak kendisinin de kendisi ile dalga geçtiği müzisyen.turkcell reklamında ismi, şarkıları, mimikleri vs herşeyi ile dalga geçiliyor ve bundan maddi bir çıkar elde etmemiş olması imkansız.

7. E

Elma Yeni Üye

Piskopat adam güzel sanat yapıyor

8. M

Muhibbi Yeni Üye

gerçekden cok hoş bır sesı var

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş