Hakan Akkaya'nın Hayatı

Konu, 'Dünya'dan Biyografiler' kısmında kiraz tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Akkaya Kimdir
    Hakan Akkaya Biyografisi
    Hakan Akkaya Hayatı

Hakan Akkaya moda tasarımcısı olup aslen Ordu'ludur. Ankara Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi’ne girdiğinde hayatı değişti. Mimarlık okurken ikinci sene ‘Benim ne işim var burada?’ deyip İstanbul’a geldi. İstanbul Sanat Akademisi’nde moda eğitimi aldı.

İlk işi Batik Örme’deydi. Daha sonra Sarar, Boyner ve Fabrika markalarına hem kadın hem erkek koleksiyonları hazırladı. Son olarak Boyner’de tasarım departmanı yöneticiliği yaptı. Şimdi ise Hang by Hakan Akkaya adında bir markası var. 30 yaşındaki Akkaya işadamları, iş kadınları, ünlü oyuncular hatta Dubai şeyhlerinin vazgeçemediği bir modacı oldu.

alıntı
  2. Hakan Akkaya çok başarılı bir moda tasarımcısı yaptığı tasarımlarla her yerde ses getiriyor
  3. Murat

Murat Yönetici

Hakan Akkaya'nın biyografisine bakınca okuduğu okulun kalitesini iş hayatına iyi yansıttığını görebiliyoruz.
  4. Hakan AKKAYA çok başarılı bir modacı
  5. revane

revane Misafir

ben hakana nefret ediyorum her kesi cocuk gibi azarliyor bence hic yakisikli bile degil cok qicik bi tip:mad::eek::confused:
  6. Misafir

Misafir Misafir

Hakan Akkayanın boyu kaç
  7. Misafir

Misafir Misafir

hakan akkaya bugün antalya özdilek parka geldi çok yakışıklı biri koluma imza attı;)
  8. Misafir

Misafir Misafir

yhaaaa hakanaaa bitioRummmmm öLLL bitt yaniiii aşkımmmmmmm benimmm çok sevioRummmmmm yhaaaaaaaaa <3 <3
  9. bugün ne giysem programında yarışmacılara yaptığı yorumlar insanı gülme krizine bile sokabilir.
  10. siyah kisa kollu gomlege bebe mavisi papyon takan moda gurusu.
  11. Misafir

Misafir Misafir

hakan akkaya çok yakışıklı ölüyom ona çook aşığım onu çook sewiyorum ;):D
  12. Misafir

Misafir Misafir

ayy çok yakışıkılısın ölürüm sanaa <3
  13. Hakan AKKAYA denince akla moda tasarımcısı olduğu geliyor
  14. Misafir

Misafir Misafir

son yorum yapan arkadaş ne kadar taklitçisin eKşi sözlügün cümlesini almış ipne buraya yazmış cull oldun yani :D
  15. Misafir

Misafir Misafir

bugün mlatya parktalardı super ama boyu baya kısa ve çok zayıf
  16. Hakan AKKAYA ünlü bir moda tasarımcısı ama tasarımlarını ben pek beğenmiyorum

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. hakan akkaya karısı