Hadise'ye yırtık pantolon fırçası

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Hadise'ye yırtık pantolon fırçası

Star Ana Haber önceki gün yine ilginç bir habercilik örneği verdi. Muhabirlerini[​IMG] ülkemizi bu yıl Eurovision'da temsil edecek Hadise'nin köyüne göndererek herkesi atlattı. İlk durak[​IMG] Hadise'nin babasının Sivas Yıldızeli'ne bağlı 21 nüfuslu Fındıcak Köyü idi. Ardından[​IMG] Hadise'nin anne tarafının yaşadığı Yavu beldesindeki akrabaların bulunduğu eve canlı bağlantı yapıldı. Mikrofon[​IMG] Hadise'nin dayısına uzatıldığında açık sözlü akrabanın söyledikleri[​IMG] başta Uğur Dündar olmak üzere izleyen herkesi güldürdü. Muhabir[​IMG] "Hadise'nin yılbaşı gecesi giydiği kıyafeti nasıl buldunuz?" diye sorunca dayı[​IMG] şöyle dedi: "Hemen annesine telefon ettim. 'Ya pantolonu yok mu bu kızın[​IMG] yırtık pantolon giymiş' dedim. Annesi de 'Onu menajer öyle giydirdi' dedi. Yine de beğendim kızımızı..." Hadise'nin köylüleri[​IMG] Eurovision gecesi köy meydanında toplanıp hep birlikte kızlarını izleyeceklerini belirterek[​IMG] Uğur Dündar ve ekibini de o geceye davet ettiler. Dündar ise "Hadise'ye önce bir pantolon gönderelim de yırtık pantolon ile dolaşmaktan kurtulsun" diyerek[​IMG] ilginç haberi esprili bir finalle noktaladı.

2. A

Abdullah Yeni Üye

hadisenin yırtık pantolan moda olduğu için giymiştir herhalde...

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş