güzel sözler

Konu, 'Şiirler' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki [​IMG] sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye[​IMG] ertesi gün gördüm onu bir başkası ile[​IMG] kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım[​IMG] sen de inandın değil mi? Sen delisin[​IMG] seni sevmedim[​IMG] sana bağlandım sana taptım.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

Sen benim hayatımda olduğun sürece[​IMG] ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak[​IMG]yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin..

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

En güzel yarınlar senin olsun[​IMG] sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan[​IMG] inan ki tatlım canın sağolsun.

Hayat yokuşunu tırmanırken[​IMG] karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım[​IMG] farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin[​IMG] sevdiğimi söyleyebildiğim...

Doğan her günün sabahında[​IMG] içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa[​IMG] inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri[​IMG] uçurumdan attım sessizliği[​IMG] haber saldım rüzgarlara[​IMG] fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir[​IMG] Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı[​IMG] Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum[​IMG] yaşamak varken yaşayamamış olmakta.

Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle...

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Bir deniz düşün susuz[​IMG] bir insan düşün mutsuz[​IMG] bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz[​IMG] bir bahar düşün çiçeksiz[​IMG] bir de beni düşün sensiz...

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de....

Bulutlara yükledim hasretimi[​IMG] rüzgarlarla yolladım sevgimi[​IMG] yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Sana doğru bir kelebek uçurdum[​IMG] dağları denizleri aştı seni buldu[​IMG] yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Aşkım seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgiyi kağıtlar [​IMG] kalemler [​IMG]boş sayfalar [​IMG]sigara dumanları [​IMG] boş duvarlar ve beni bu güne kadar tanıyan her kez anladı..bir de sen anla aşkım seni çok seviyorum.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri[​IMG] uçurumdan attım sessizliği[​IMG] haber saldım rüzgarlara[​IMG] fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...

2. Hatice

Hatice Yeni Üye

hayat çatlak bir kadehin içindeki şaraba benzer;içsende biter içmesende.

sevmek çay gibidir sevilmekse şeker;bizim gibi yoksullar ise çayı şekersiz içer.

ağlayacaksan başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

aşk bir trafik kazası en yakın hastane nikah masası.seni seviyorum derler sana arkandan gülerler işte buna aşk derler.

senin diz çökmen beni yüceltmez sadece öldürür.

insan diliyle değil yaptığı işlerle konuşmalıdır.

3. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

En güzel sözler sevenlere olsun.

4. S

Su Yeni Üye

çok anlamlı sözler

5. b

bayanavon Yeni Üye

içlerinde ayrılık msjlarıda var sevgi msjlarıda cok güzel

6. Yasenya

Yasenya Yeni Üye

Çok güzel sözler, teşekkür ederim .