Gültepe 4. Etap Satılık Ev

Konu, 'İlanlar' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Toki yani toplu konut idaresinin Gültepe 4. Etap ta yapmış olduğu 2+1 veya 3+1 konutlarından hisse devri yapmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

Ankara Altındağ Gültepe 4. Etap Toki ev hissesi alınacaktır, hissesini devir etmek isteyenlerden istediğimiz içerideki parası ve kaç ay ödeme yaptığı ve üzerine kaç lira istediği.

Örnek verecek olursak 2+1 daireniz var 11.000 TL tokiye peşinat ödediniz 3 ay tokiye 1.000 TL 'den ödeme yaptınız üzerine 5.000 TL kar koyarak bize teklifte bulunabilirsiniz. Uçuk teklifler lütfen yapmayınız.

İrtibat tel : 0 536 888 10 00 arayınız görüşelim sadece 1 daire alınacaktır, amaç oturmak emlakçılık yapmak değildir.

2. D

DILEKKA Yeni Üye

Murat bence biraz daha bekle oraların ödemesi 1000 1300 arası çok kişi ödeyemeyecek ve aldığı rakama satacak, böylelikle rant sağlamak isteyenlerin elinde kalacak.

3. t

turna Yeni Üye

GÜLTEPE 4.ETAP G-13 de var bir tane ben gördüm ancak cephesi ve konumu güzel değil, G9 yada G10 almanı öneriyorum.

4. c

cakabey Misafir

dilekka sen daha çok beklersin bedava ev için

5. E

EMRAHHHH Misafir

Benimde orda evim var birincisi ordan ev alanlarin buyuk cogunlugu memur kismi zaten ve satmayi dusunen yok satilik olanlarda zemin kat orta gelirde bi insan ztn 600 700 tl kira verio kira verecegine 1000 tl verip evinde oturur bedava evi zor bulursun dilek

6. Sabır

Sabır Admin Yetkili Kişi

700 TL kiraya veremezsiniz orayı, çevre düzenlemesi yok peyzaj yok güvenlik yok. Hemen yanınızda oturmuş sitede evler 550 TL bence şişirme. Az önce baktım satılık daire çok 5 6 aydır satamamışlar çünkü balon fiyatlar..

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş