Güler Işık Biyografi-Güler Işık Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

1. Urfa'da doğan[​IMG] iyi ata biner ve silah kullanırım." diyen sanatçı sözlerine şöyle devam ediyor.

"Babam benim sanatçı olmamı istiyordu. Beni Gaziantep Halk Evi'ne götürdü burada[​IMG] amatörler yarışmasını kazandım. Kasetim yoken televizyona çıktım ve böylece plakçılardan kaset için teklif geldi. 14 yıl evvel başlayan profesyonel müzik hayatına böylece adım atmış oldum."

Yıllardır zirveye doğru ağır ama emin adımlarla yürüyerek gelmeyi başaran ender sanatçılardan birisi GÜLER IŞIK yıllar önce[​IMG] 2 yıl aradan sonra sevenlerin karşısına yepyeni bir albümle çıkmanın heyecanını yaşıyor.

Sanatçının aynı zamanda 3 sinema filmi bulunuyor. Yılmaz Zafer'le oynadığı SEVMEK NEYE YARAR[​IMG] Eşref Kolçak ve Behçet Nacar'la başrollerini paylaştığı ACILAR ve ALİ KARAGÖZ'le oynadığı GÜLOM.

Güzel sesli sanatçının hayat felsefesi PALYAÇOLUĞA dayanıyor.Sanatçı bu konuda şöyle konuşuyor: "Yüzümde hep bir palyaço maskesi var. Biliyorsunuz palyaçonun yüzü hep güler[​IMG] seyircilere hissettirmez.

Örf ve adetlerin zamanla unutulduğuna dikkat çeken sanatçı[​IMG] örf ve adetlerimiz kaybolmasın yaşasın."

Çok duygusal olduğunu belirten güzel sanatçı[​IMG] çok netim."

Sanatçı işlerinin dışında[​IMG] yemekleri karıştırıp üstlerine kaşar peyniri dökerek çeşitli yemekler icat etmeyi çok seviyor. Ama önce temizlik sonra yine temizlik diyen ve çok titiz olduğunu belirten sanatçı spor içinde önemli bir vakit ayırıyor.

Hayranlarının kalbine kurduğu tahttan hiç inmeyen sevilen sanatçı GÜLER IŞIK; "umutlarınızı yitirmeyin[​IMG] umutlar yüreğinizde hiç solmayan bir çiçek gibi açsın" diyerek sözlerini bitiriyor.

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. güler ışık biyografi

,
  2. şarkıcı güler ışık hiç evlendimi

,
  3. Gülerışık evlımıbekarmı

,
  4. güler ışık evlendimi