GTA 4 kendi kendine durdu [ ÇÖZÜM ]

Konu, 'Bilgisayar Pc' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Ev sevilen oyunların başında gelen GTA serisinin 4. oyunu olan GTA 4 kendi kendien duruyorsa durma sorununa çözüm için aşağıdaki yolları uygulayın.

PC lerde GTA genelde C sabit diskine kurulur. C hdd sinde arama yaparak LaunchGTAIV.exe' yi bulun ve sağ tıklayarak özelliklerine girin. Açılan menüden Uyumlulum bölümüne gelin ve ordan SP3 ü seçeler uygula ve tamam deyin.

Bu yaptığınız işlemleri yine C içerisinde bulunan GTAIV.exe içinde uygulayın. Sonra sırasıyla ;

Denetim Masası > Sistem > Gelişmiş sistem ayarları > Performans > Ayarlar > Veri yürütme engellemesi > ...... dep'i açıp > ekle LaunchGTAIV.exe ve GTAIV.exe uygula deyip tamam dedikten sonra çıkın.

*bunun dışında eğer oyunu rip olarak yüklediyseniz oyunun genel olarak durması tecrübeyle sabittir. Rip olmayan şeklini tekrar yüklemeyi deneyin.

2. Murat

Murat Yönetici

Bahsedilen işlemleri yaparak GT4 de durma sorununu çözdüm, süper oldu şimdi yeniden başlama vakti.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Tesekkur ederim bu yöntemi hatirliyorum eskiden GTA oynarken bu yol ile cözmustum yasamis oldugum sorunu.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş