Gta 4 Ekran Sallanma Sorunu Çözümü

Konu, 'Bilgisayar Oyunları' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Gta 4 Ekran Sallanma Sorunu Çözümü
    Gta 4'te Ekran Sallanma Sorunu Nasıl Düzelir

Gta 4 oyunun 1.0.1.0 ve sonrasında 1.0.2.0 yamasını yüklemeniz gerekiyor. Ekran sallanması oyunun cracklı olmasından kaynaklanan bir sorun. Yamaları kurup crack ını bulduktan oyunun sallanması düzeliyor. Sonradan çıkan 1.0.3.0 ve 1.0.4.0 yamalarını da var yüklerseniz oyunun performansı yükselir.

Sorunu halletmek için iyi oku
    Sizle yaşadığım bir sorunu nasıl hallettiğimi paylaşacağım. Bu aralar deprasyona mı girdim ne yeniden oyunlara sardım. Tabi yine derdimize derman fulloyun oldu. Aşırı yoğunluktan bazen site görevlileri de yetersiz kalıyor bunu için kendimce destek olmak ve benimle aynı sorunu yaşayanlara yardım etmek için bu konuyu açtım.

Rockstar game Gta 3, Vice City, San Anreas ile özgür bir dünya sundu. O kadar özgür ki oyunlarını kople değiştirile biliyordu. Arabalardan tutun şehre kadar. Ama Gta 4 bunu engellemeye çalıştılar. Ve Cracklanmış oyunlarda kamera oynaması, ekran sallanması, gaza basamama, kapıları açamama, görevleri yapama gibi durumlar meydana geldi. Bir çok Crack grubu Gta 4'ün bu önlemini aşmaya çalıştılar. Bir çoğu başarısız oldu. Oyun açılsa da bir çok engelle karşılaştılar. Tabi internette o kadar çok yayıldıki Crackler hangisinin işe yaradığını bulmak imkansızlaştı. Ama en son Crack tüm sorunları halleti. Razor1911 bunu halletti.

Yanlız oyun şirketi bir uyanıklık yaptı ve oyunla alkalı güncellemeler yayınladı. siz bu güncellemeleri kurdukça crack işlevsiz kaldı.

Şimdi dikkat etmeniz gereken püf nokta ne?
    oyun hangi update ile kurulu. Oyun dosyası içinde Gta 4 sağ tıklayın özellikler diyin açılan pencerede sürüme tıklayın, orda sürüm yazan yerde oyunun en son updatesini görebilirsin. Bende 1.0.4.0 yazıyor mesala.
    Sonrasında Tomb Raider adminin paylaştığı Cracki kurun,Oyuna girmeyin daha. Girmeye çalışırsanız hata alırsınız. almasanız bile , ekran sallanması, gaza basamama gibi sorunlar yaşarsınız.
    Craçki kurduktan sonra Razor1911 rin Crackini inrireceksiniz.
    Burdan Kendi oyun sürümünüzdeki cracki indirmelisiniz.

Grand Theft Auto 4

Unutmayın kendi sürümünüzdekini indirin.
    Sonrasında tüm sorunlarınız hallolacaktır.

Eğer adresini anti vürüsünüz engellerse anti vürüsü kapatın. Benim eset engelledi çünkü crackler yasal değil ve site linki anti vürüse engelli diye kayıtlı.

NOT : LÜTFEN OYUNUN ORJİNALİNİ SATIN ALINIZ. BU ŞEKİLDE HİÇBİR SORUN İLE KARŞILAŞMAYACAKSINIZ.

2. B

Bengü Yeni Üye

GTA meraklılarının çok ilgisini çekecek gibi bu konu

3. M

Misafir Misafir

lütfen çözüm bulalım arkdaşlar

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş