Gözlerin Asla Yarınlara Islanmasın

Konu, 'Şiirler' kısmında S€ssiz P€ri tarafından paylaşıldı.

1. S

S€ssiz P€ri Yeni Üye

Gözlerin Asla Yarınlara Islanmasın

ne peki ?
    bir kuşluk vakti
    yana yakıla peşine düşmemin sebebi
    kendimi deniz sanarken
    su damlacıklarından bile kaçışım ...

uyuyan yanardağlarımı uyandırıp
    gözlerini upuzun bekleyişim

mevsim kırgınlıklarım....
    çocuk inadım....
    [COLOR=black] yalan yanlış kıskançlığım....[/COLOR]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] ne peki ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] oysa sen......[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] düşlerini yitirmiş[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] maziyi kurşuna dizmiş[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] her aşka mecnun[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] çoğalan anlam.....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] neden sözlerin kısa ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] avutsan ya beni yalanlarla[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] tutsan kollarımdan[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] düşmesem uçurumlara....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] ne peki aslolan ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] bir özge sabah mı ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] dert dolu şarkılar mı ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] bir kaç dize şiir mi yaşantıma teselli ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] söyle ne peki ?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] inanmazsın alnımda bile yokluğun yazar....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] avuçlarımda hasretin...[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] öyleyse ![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] son kez[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] kandilim ol....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] bir nursun dünyamda[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] ışığınla[IMG]http://www.forumezi.com/images/smilies/virgul.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] gideceğim yolu göster..[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] ah yar.....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] kaç asalet ayıklayıp[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] şafağı gözlüyorum gider ayak[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] yerli yersiz hüzünleniyorum[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] ve bir söz vermeni istiyorum.....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] /gözlerin asla yarınlara ıslanmasın /[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] asla.....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] söz ver........[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] aklım dolu....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] kalbim deli[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]
    [B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] ben senden gidiyorum....[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] hoşçakal sevgilim.......[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black]

[B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black] [COLOR=Teal][I]Nebile Aydın [/I][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Palatino Linotype][COLOR=black][COLOR=Teal][/color][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font]

2. Yasenya

Yasenya Yeni Üye

neden sözlerin kısa ?
    avutsan ya beni yalanlarla
    tutsan kollarımdan
    düşmesem uçurumlara....

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş