Gizem Karaca Hayatı

Konu, 'Sanatçılar ve Sporcular' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Gizem Karaca Ne Zaman Doğdu ,
    Gizem Karaca Doğum Tarihi ,
    GİZEM KARACA BİYOGRAFİSİ ,
    Gizem Karaca Nereli ,

Doğum Tarihi: 09.07.1992
    Boyu:1.75
    Kilosu: 53
    Ölçüleri: 85-60-90
    Eğitimi: LİSANS
    Yabancı Dili: İngilizce (İyi derecede) Fransızca (Az derecede)
    Yaşadığı Şehir: İstanbul

Hobileri: Resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak. Bu yarışmaya katılmak istemiş çünkü kendine güveniyor. Yarışmada iyi bir derece alabileceğini düşünüyor. Yurtdışında yapılacak olan diğer yarışmalarda da bugüne kadar sahip olduğu donanımlarla ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor. Kendini sıcakkanlı, kavga ve yalanı sevmeyen biri olarak tanımlıyor. Yaşadığım kötü olaylara her zaman farklı bir yönden bakarım diyor ve isyancı olmadığını ekliyor. Eğlenceli ve espritüel bir insan olarak girdiği her ortama ayak uydurabileceğini söylüyor. Tango ve lirik dans yapıyor. Piano ve keman çalıyor.

2. p

pepe Yeni Üye

Gizem Karaca çok duru bir güzelliğe sahip

3. Murat

Murat Yönetici

Evet güzel bir bayan, kültürlü başarılu aktiviteleride bir hayli fazla. Başarılı olması dileklerimizle.

4. M

Misafir Misafir

gerçekten çok güzel bir kız özellikle miss turkeyde birinci mi ikinci mi olmuş gerçekten tebrikler dizi hayatında başarılar....;)

5. M

Misafir Misafir

espritüel ne demek anlamına geliyor lutfen yardımcı olur musunuz..................:)

6. M

Misafir Misafir

gerçekten çook tatlı bir bayan onu çokk seviyoruz yengesi şayestedende nefret ediyoruz ona oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz oyunculuğunu çoook beyeniyoruz... canım benim ooo

7. M

Misafir Misafir

çok güzel bi kız..

8. M

Muhibbi Yeni Üye

geleceği çok parlak bu kızın...

9. g

gizemli misafir Misafir

Gizem Karaca gerçekten çokk güzel zevkle izliyorum oyunculuk hayatında başarılar dilerim...

10. M

Misafir Misafir

seni çok seviyorum gizem ferihadan bile güzelsin bu diziyi begenenek izliyorum cuma günleri keşke dizi bitmese diyorum başarılarının devamını diliyorum seni başka dizilerdede görmek istiyoruz allaha emanet ol k.i.b
    :)

11. M

Misafir Misafir

Gizem Karaca çok güzel biri onu çok seviyorum keşke onun gibi güzel olsaydım bende ama neyse olsun onu çok öpüyorum bir gün belki tanışma fırsatımız olur başarılarının devamını diliyorum ..... :eek:;)

12. M

Misafir Misafir

espiritüel demk enğlenceli espirili bir kişi demek yani espiri yapan eğlenceli kişilere espiritüel denir..

13. M

Misafir Misafir

çok gzl bir kız oynadıgı eve düşen yıldırım dizisndede çok başarılı dizide sait ile çok yakışıyorlar <3 :D

14. M

Muhibbi Yeni Üye

[h=2]Gizem Karaca[/h]

15. M

Muhibbi Yeni Üye

ne kadar güzel olduğu henüz anlaşılamamış 1992 doğumlu bayan.

16. M

Misafir Misafir

yuzun chok kucuk,feriha senden daha guzel.:mad:

17. Şaban

Şaban Yeni Üye

Baktıkca bır daha bakasım geliyorr

18. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Gizem Karaca Eve Düşen Yıldırım Dizisinin en çok sevilen oyuncularından

19. M

Misafir Misafir

nasıl lisans mezunu oluyor bi tek orayı anlamadım. bu kız 20 yaşındaysa başka söze gerek yok bence:D

20. hayranınımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:D:D:D:D

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş