Gerçekten Aşık Mısınız?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında ender tarafından paylaşıldı.

1. ender

ender Yeni Üye

Aşık olup olmadığınızı anlayamadınız ve gerçek aşkın ne olduğu hakkında fikir edinmek mi istiyorsunuz? O zaman aşık olduğunuzu belirten göstergeleri öğrenmeye ve aşık olup olmadığınıza karar vermeye ne dersiniz?

*"Seni seviyorum" demekten bıkmıyorsanız.

*Sizi hep en güzel halinizle görmesini istiyorsanız.

*Her halinizi çok beğeniyorsa ve beğenmesini istiyorsanız

*Başınız çok ağrıdığında, uyumanıza yardım etmek için, bütün gece size hikayeler anlatıp, saçınızı okşuyorsa.

*Birlikte tatlı ya da yemek yaparken çok eğleniyorsanız.

*Alışverişten sonra aldığınız şeyleri görmek için sizinle ilgileniyorsa.

*En sarhoş olduğunuz anlarda size asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa.

*Eski sevgiliniz aklınıza geldiğinde yabancı bir kimseymiş gibi anımsıyorsanız.

*İş seyahatine çıktığında ondan haber alamadığınızda sinirlenmek yerine, başına bir şey gelmesinden endişe duyuyorsanız.

ask-siirleri_0f9d81fc-4596-46b9-b503-63a5aca6b019_1.jpg

*Sizin için çok önemli bir toplantıda iken bile onu düşünüp gülümseyebiliyorsanız
    *Eski Türk filmlerinde ağlamaya başladıysanız

*Telefonunuz çalarken onun aradığını tahmin edebiliyorsanız

*Size araba kullanmayı öğretirken sabırlı davranıyorsa

*Evlenmeden önce bile çocuklarınızın isimlerinden bahsetmeye başladıysanız

Yukarıdaki sebepler her zaman aşık olduğunuzun bir kanıtı olacaktır. Kısacası fedakarlık, tutku ve sabır ile sevginin birleşimi aşktır diyerek konumu sonlandırıyorum.

2. Murat

Murat Yönetici

Seviyorum uleyyn :) ben bir çoğunun tersini yaptım ancak seviyorum.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Ustteki noktalara uyuyorsa hersey ozaman demektir ki seviyor ve asiktir bir insan :)

Cogu insanlar kendilerini asik sanarlar ancak gercek aski tatmadiklari icin oluyordur bu genelde.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş