Gel Dese Aşk Dizi Oyuncuları

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Nursena tarafından paylaşıldı.

1. Nursena

Nursena Admin

Gel Dese Aşk Dizi Oyuncuları Kimler, Gel Dese Aşk Oyuncu Resimleri, Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncuları

Ünlü yapımcı ve yönetmen Osman Sınav, TNT için yeni bir dizi çekecek. TNT’nin Kasım ayından itibaren yayınlamayı planladığı “Gel Dese Aşk” adlı dizi sadece hikayesiyle değil, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekecek bir yapım olacak. TNT’nin yeni dizilerinden biri de BKM’nin çekeceği "Huzurum Kalmadı"… Yağmur Kaşifoğlu, Ali Sunal, Şermin Hürmeriç, Aliye Uzunatağan, Ayberk Atilla, Ali Erkazan ve Ayşen Gruda’nın oynayacağı dizi, parasızlık yüzünden kapanmak üzere olan bir huzurevinin ayakta kalabilmesi için boş odalarının üniversite öğrencilerine yurt olarak verilmesiyle yaşananları ekrana taşıyacak. Tomris Giritlioğlu ile Avşar Yapım – Şükrü Avşar, "Gülbeyaz" adlı diziyi TNT için oluşturacakları yeni bir kadroyla çekecek. “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapım şirketi Pana Film, TNT için bir drama dizisi yapacak. “Bir Kadın Tanıdım” adlı dizinin başrol oyuncuları Ertan Saban’la Ekin Türkmen olacak.

2. Murat

Murat Yönetici

Usta oyuncu kadrosuyla iş yapacak izlenimi vermekte. Osman Sınav imzalı diziler hep izlenmiştir.

3. M

Misafir Misafir

bir kadinin tanidim dizini cok merkala bekliyorum ;) dizinin konusu ciksin artik ;))

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş