Flüt Notaları Adını Feriha Koydum

Konu, 'Güncel' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Adını Feriha Koydum Flüt Notaları
    Flüt Notaları Adını Feriha Koydum

Adını Ferıha Koydum Flut Notaları

ree la sol fa mi fa sol mi
    ree la sol fa mi fa sol mi
    ree la sol fa mi fa sol mi re do mi fa sol fa mi re
    ree ince do ince re la
    ree ince do ince re la sol fa mi re mi fa sol fa mi re

2. a

aysima Yeni Üye

Adını Feriha koydum'un izleyenleri her geçen gün artmaya devam etmekte

3. M

Misafir Misafir

:eek:yanlış bu notalar dimi

4. M

Misafir Misafir

notalar doğu arkadaşlar dı dıtdırırıdıtdırı dı dıt dıt dırı dı dıdı............

5. M

Misafir Misafir

notalar doğru:eek:yarın okulda hava atcıam

6. M

Misafir Misafir

arkadaşlar ben bu notayı çalamadım:(:confused:

7. M

Misafir Misafir

ya arkadaşlar bu notalar ya yanlış ya da biz çalamıyoruz eğer yanlışsa ltfn düzelltelim ya çok önemli bu notalar

8. s

sedef nur Misafir

arkadaşlar ben bunu öğretmenime çaldım öğretmenim çok beğendi ve bana sözlü notu 100 verdi zaten ben hep 100 alıyorum çünkü benim karnem hep taktir ve onur belgesi ve yanında bütün öğretmenlerden başarı belgesi alıyorum benim ortak sınavlarımda sınıfta birinci okulda birinci oldum tam 27 tane madalyam ve ardından 16 tanede kupamvar ve ardından da 69 tane belgem var birinci sınıftan beri ve bu anlattıklarımdan sonra adını feriha koydum dizisini çok sevenler için tercih ederim sevmeyenler boşuna uğraşmasınlar çalamazlar :)

9. M

Misafir Misafir

bu notalar yanlış arkadaşlar bu doğruymuş : re-la-sol-fa-mi-fa-sol-mi-re-do-re-mi-fa-sol-fa-mi-re-do-re-mi-fa-mi-sol-fa-mi-re

10. M

Misafir Misafir

ewet yanlış doğrusu: re-la-sol-fa-mi-fa-sol-mi-re-do-re-mi-fa-sol-fa-mi-re-do-re-mi-fa-mi-sol-fa-mi-re

11. M

Misafir Misafir

:confused:bu notalar yanlış arkadaşlar :p:eek:adını feriha koydum

12. M

Misafir Misafir

kızım hava atmaya çalışma yahu

13. M

Misafir Misafir

ne yanlışı be ben çok güzel çaldım herkese hava attım:p:p:p:p:p:p:p:pne oldu ağlayacakmısın:cool::cool::cool::cool::p:p:p;););):p:p:p:p:p:p:p[FLASH][/FLASH]

14. M

Misafir Misafir

15. M

Misafir Misafir

:eek:arkadaşlar ya çalamıyorum melodikayla olmuyo:mad:ama çok zzewkli 24 saat çalıyorum ayrıca ''arkadaşlar ben bunu öğretmenime çaldım öğretmenim çok beğendi ve bana sözlü notu 100 verdi zaten ben hep 100 alıyorum çünkü benim karnem hep taktir ve onur belgesi ve yanında bütün öğretmenlerden başarı belgesi alıyorum benim ortak sınavlarımda sınıfta birinci okulda birinci oldum tam 27 tane madalyam ve ardından 16 tanede kupamvar ve ardından da 69 tane belgem var birinci sınıftan beri ve bu anlattıklarımdan sonra adını feriha koydum dizisini çok sevenler için tercih ederim sevmeyenler boşuna uğraşmasınlar çalamazlar''
    ammada hava attın hee bizde yedik üniversteye gitsen 69 tane belgen olamz mall:p;):D:(:eek::):mad::rolleyes::eek::cool::confused::confused:

16. h

havalı Misafir

bn çalıom biliom ztn notalarnı :cool::p;):D:eek::)

17. m

misafir Misafir

sol yanımda senin aşkınla notaları yokmuuuu :confused:

18. s

sedef nur Misafir

haa ayrıca sunu unutmusum bu notaları iki tane kız yanlış olarak demiş asıl sızınkı yanlış tamam mıı benm öğretmenimden daha ii bilemezsiniz tamam mıı dogrusu bu bi kere :eek:

19. Şaban

Şaban Yeni Üye

Dizinn ne kadar ayrıntısı varmış yahu

20. a

arrrr Misafir

ben yanflütle çaldım doğru bu :D

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş