Fesbuk aç

Konu, 'Resim ve Fotoğraflar' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

1. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Adamın biri geliyor oğluna diyorki Abuzer oğlum Abuzer bana bir Fasbuk aç , Abuzer cevap verir baba onun adı Feysbug. Adam tamam olum biz ne dedim Fesbug işte açacaksan aç : )

Facebook ayrı bir dünya degil arkadaşlar o nedenle fazla kapılmaya gerek yok .

Herkezin bir hikayesi var hikayelere hikaye katılan bir ortam.

O halde fesbuk oturum aç :)

Ekli Dosyalar:

2. k

kayra Yeni Üye

Gecenlerde bir arkadaşım telefon açmış diyorki fesbuk açma nasıl olur fesbuk açmak istiyorum dedim aman otur yemek yap :)

3. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Bu fesbuk ta insanlar için olmazsa olmaz durumuna geldi:)

4. F

FERAH Yeni Üye

Facebook fenomen oldu resmen , evet ne yazikki kültürümüze uzak olan bir dil yapısı ile karşı karşıyayız ve ne yazikki telafuz zorlukları çekiyoruz.

Sadece bununlamı kalıyoruz? yenilikleri içselleştirirken en uç noktalara ulaşmaya çalışıyoruz buda bizlere zarar veriyor.

Telafuz hususuna tekrar dönecek olursak bende telefuz ile yazanlara şahit oldum, feysbuk , facebuk , fesbuk , feysebuk gibi çeşitli yazılım hataları oluyor.

5. c

cavss Yeni Üye

Ferah katılıyorum sana canım biz kendi markamızı oluşturmazsak fesbuk da olur facebuke de olur.

6. s

sudenaz Yeni Üye

Çok daha mühin olan fasbuk , fesbug , fespuk , fesbük , fesbuk gibi saçma sapan sözcüklerde telafuz ediliyor ne yazikki.

7. D

DILEKKA Yeni Üye

Bu arada fasbükün rakibi google buz geliyor buzz gibi olacagız :) sizce facebook mu buzz mu?

8. n

neval Yeni Üye

Sosyal gruplar amacından uzaklaştıkca sıkıcı oluyor hiçte fasbuk açasım gelmiyor.

9. n

nilüfer Yeni Üye

Fesbuk açmak istiyorum aç arkadaşım :) Aça aça zaten aklımız fikrimiz facebook gibi yerlerde kaldı gündelik hayatı unuttuk.

10. N

Nicole Yeni Üye

Sosyal ağların telefuzlarıda kendi iş dünyasını yansıtmakta. Facebook açmak için heyacan duyan kullanıcılara şahit oldum sanki sonsuz güzelligi kazanacak kadar heyacanlılardı.

11. Nursena

Nursena Admin

Facebook uygulaması son zamanların en güzel işlerinden canım telefuzunda zorluklar olabiliyor ancak bir şekilde erişim ve paylaşım sağlanıyor.
    Facebuk hesabı almak isteyenler bunda zorlanmayacaktır.

12. Kelebek

Kelebek Yeni Üye

feysbuk uygulamasını bende kullanıyorum. Facebook yazmak banada tuhaf geliyor orjinalmiyimde :)))

13. m

mervesnr Yeni Üye

Facebook kapatılacak diyorlar o zaman facebook açamayacagız :)

14. b

buse Yeni Üye

Çok dogru :)
    Ben başka birşey sormak istiyorum samsung yada ipohe 4 ile facebook girişinde sorun yaşayan varmı? gelen mesejları göstermesi videoları indirmesi gibi..

15. K

Kayıtsız Üye Misafir

merhababenbılgın

16. h

hicran Yeni Üye

Facebook uygulamasını Samsung Galaxy S desteklemiyor sanırım yani resim yüklemiyorum nasıl yüklerim?

17. Murat

Murat Yönetici

Facebook kısa sürede Dünyanun 2. sitesi oldu buda demek oluyorki facebook açmak büyük bir olay :)

18. A

Abdullah Yeni Üye

Fesbuh insanlar için vazgeçilmez bir şey haline geldi....

19. E

Ecenur Yeni Üye

feys çıktı çıkali insanların ders çalşmaları sosyal etknlikleri bitti

20. M

Muhibbi Yeni Üye

faceden uzak durmak lazım

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş