Facebook İçin Günaydın Mesajları

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Günaydın Facebook Mesajları
    Günaydın Mesajları Facebook
    Facebook Günaydın sözleri

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın
    Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

Yüreğinizin sesi duyulması ve bütün dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın.

Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.

Gitmen sorun değil de.. Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor. 'Nefes' al, 'Nefes' ver . Tekrar günaydın sevgilim

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim..

Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve gülmek bulaşıcıdır H

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın.

Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem..

karanLık geçmiş Silindi ömrümüzden Işıkla Bakıyoruz Artık geleceğimize Günaydın Sevgilim..

Günlerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor Kalbimden Günaydın Bebeğim..

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Önce Kendime Sonra Evime Sonra Evimdekilere Sonra Kapılarımı Açtığımda Bana

Seni Seviyorum bebeğim Gözlerin gibi Bugünde Günaydın Olsun Güneşime.

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.

Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.

Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.
  2. Facebookla gözünü açanlar için birbirinden güzel mesajlar burada
  3. Misafir

Misafir Misafir

4. zaractopuz

zaractopuz Misafir

5. Murat

Murat Yönetici

Günaydın iyi günler nasılsınız iyiyiz bizde hamd olsun ne olsun işte haberler sizden :)
  6. Günaydının en güzel halleri burada:)

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. Gümaydın mesajları fa

,
  2. topluluga gunayrin mesajlari

,
  3. feste gunaydın mesajları resimli paylaşmak

,
  4. facebooka en güzel günaydın mesajları,
  5. facebookta paylasilan gunaydin mesajlari,
  6. sayfalar için Günaydın yazıları,