Ezel Final Bölümü

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Ezelin finalinde neler olacak? Ezelin son bölümünde kimler ölecek kimler hayatta kalacak.
    Ezel dizisinin sonuna geldikte herşey alt üst oldu sizce ezel ne zaman bitecek?
    05.06.2011 Pazartesi Ezelin sonumu olacak yoksa 12.06.2011dami bitecek?
    Ezel Dizisinin Finali Hakkında Yorumlarınızı Yazabilirsiniz.

2. _

_tugba_ Yeni Üye

Finale ne kaldıki ? Merak ediyorum. Kenan öldü. Taşlar yerine oturdu. Kim Kiminlemi olacak nedir? Öyle bir Final olmaliki ezber bozmalı.

3. A

Abdullah Yeni Üye

Öyle bir final oldu ve ezberleri tamamen bozdu...

4. k

kübra kübra Misafir

mükemel bir final olmalı.izlemeye değer bir film olduğu için öyle olacağını düşünüyorum

5. a

ayca Yeni Üye

Bu hafta final olurmu sizce?

6. K

Karakiz Yeni Üye

Yüksek ihtimal bu hafta finali görecegiz özleyecegimiz bir dizi.

7. e

emine Yeni Üye

Finalde hepsi bir yerde toplanırlar nasıl milleti ekrana bağladık diye gülerlerse merak etmeyin :p

8. _

_Caroline_ Yeni Üye

Finalde Ezel kazanır. Nedenmi? DNA denen bir olay var Eyşana otopsi yapılınca Cengize ait bulgular çıkacaktır. Burada şu var baynı gece Ezellede birlikte oldu buda gösterecekki iki kişi zanlı olabilecek. Diğer konu Cinayet aleti ; Buda gayet normal ezelin evinde bulunan bir malzeme. Ezel bu işten nasıl kurtulur ona bakmamız gerekiyor. Herşeyi akıl eden Ezel sanırım Cengizin neler yapacagını hesap edecektir.

9. K

Kayıtsız Üye Misafir

Ezel hapise girmez çünkü; Oğlu Can bilir ki en son Cengiz yani babası sandığı kişi geldi oraya ve bu da gözleri cengiz ataya çeker sonrada da ezel paçayı yırtar. Emin olun ki Behlül Bihter misali mezar başında ağlar ama "Ezel Kaçar" der mi? orası meçhul.

10. f

finduk Yeni Üye

Eyşan ölmemiş Cengiz duman oldu.. :)

11. m

mervesnr Yeni Üye

Son oyunda neler olacak o halde?

12. s

sedacım Yeni Üye

Eyşan yaşıyor. Son oyunda oyunu tabikide Ezel kazanacak. Herşeyin başladıgı yerde oyunu bitirecek. Benim merak ettigim finalde Eyşanmı Bademi Ezelin son aşkı olarak kalacak?

13. i

idem Yeni Üye

Çok acıdım Cengoya ezikmiş yahu bak başından neler geçmiş. Cengo oy kuzum benim gel ablana :))

14. i

idem Yeni Üye

Çok acıdım Cengoya ezikmiş yahu bak başından neler geçmiş. Cengo oy kuzum benim gel ablana :))

15. t

tatlıbela Yeni Üye

Neymiş şimdi finalin sonu o kapıyı kim açtı? Cengizmi açtı yoksa ezelmi ezel degildi kimdi o kapıyı cana açan?

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş