Evde Oturan Anneler İçin Part Time İş Önerileri

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

1. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

Evde oturarak para kazanmak isteyen anneler arasında yer alıyorsanız sizler için bir araya getirdiğim iş önerilerine göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Online yazı: Online yazı yazabilirim; vaktimde bol diyorsanız makale yazarlığı adı altında yazı yazarak ay içinde kendi giderlerinizi ya da çocuklarınızın giderlerini karşılayacak ücreti kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Pastacılık: Kurabiye ve pasta yapımı konusunda kendinize güveniyorsanız pasta yapıp satma işine girebilirsiniz.

Web tasarımcısı: Web tasarım konusunda bilginiz varsa part time olarak web tasarımcılığı yapabilirsiniz.

Blogger:Blog yazmak son derece keyifli bir iştir ve blog yazarak para bile kazanabilirsiniz.

Çocuk bakıcılığı: Çocuklarla ilgili bilgi ve deneyim sahibi iseniz part time olarak çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz.

Özel hocalık: Uzmanı olduğunuz bir konuda çocuklara özel ders verip para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Online Dükkan: İnternette vakit geçirmeyi seviyorsanız ve üretme kabiliyetiniz varsa online bir dükkan açarak yaptığınız ürünleri satabilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Ya da ikinci el eşya satarak para kazanabilirsiniz.

Tüm bu iş olanaklarını değerlendirip para kazanmaya hazır mısınız?

2. Murat

Murat Yönetici

Evde oturmaktansa bu işlere yönelirse Anneler hem zamanlarını değerlendirir hemde para kazanırlar.

3. dilayim

dilayim Bölüm Yöneticisi

Aynen katılıyorum. Araştırma yaparak kendilerini geliştirme fırsatını da yakalayabiliyorlar.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş