Etkileyici ve Güzel Telefon Sözleri

Konu, 'İlginç Sözler' kısmında güvercin tarafından paylaşıldı.

1. güvercin

güvercin Yeni Üye

Etkileyici Telefon Mesajları
    etkileyici ve güzel telefon sözleri
    telefon sözleri etkileyici
    Etkileyici telefon sözleri

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca

Insanlar Gelmelerıyle Yalnızlıklarını Dagıtanları Severler, Gıtmelerıyle Kendılerını Yalnız Bırakanlara Asık Olurlar.
    Bu Dunyada 6 Mılyar Insan Var,30 Mılyonu Uyuyor, 20 Mılyonu Yemek Yıyor, 10 Mılyonu Muzık Dınlıyor, 1 Guzel Kız Da Mesaj Okuyor...

Senı Gunde Bır Kere Dusunuyorum, O Da 24 Saat Suruyor...

Oyle Senden Cok Uzaklarda Degılım, Gormesını Bılen Gozlerın Bakısındayım. Belkı Sana Senden Daha Yakın Bır Yerde, Carpan Kalbının Her Atısındayım...

Bırgun Dudakların Kurursa Okyanusu Getırırım Sana Aksam Ayazında Usursen Gunesı Getırırım Sana Eger Gonlun Bır Sevgı Ararsa Kalbımı Sokup Getırırım Sana...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Bu Dunyada 6 Mılyar Insan Var, 30 Mılyonu Uyuyor, 20 Mılyonu Yemek Yıyor, 10 Mılyonu Muzık Dınlıyor, 1 Guzel Kız Da Mesaj Okuyor

Yanagına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman, ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

Basın göğsüme yaslandıgında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman

Seni ne kadar sevdiğimi ögrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin.. tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dedigin tüm güzellikler senin olsun

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, herseyi öğrendimde yalnız seni unutmayı ögrenemedim

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Güneşin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir

Dünyada iki gül olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun

Gozlerın Nehır, Kasların Kopru Olsa Tam Ortasından Gecerken Ipler Kopsa, Yanagından Suzulup Dussem Dudagına. Benı Opermısın Yoksa Bır Goz Yası Gıbı Sılermısın..

Senı Tanımadan Once Ben Degıldım, Senı Tanıdıktan Sonra Bendekı Bensızlıgın Aslında Sensızlık Oldugunu Anladım

Sevgıyı Gostereceksın, Soylemek Yetmez. Sevgı Gozlerınde Olacak, Sozlerın Yetmez. Sevgı Herseydır, Kalbe Hapsedılmez. Seveceksın Benım Gıbı Ama Yuregın Yetmez..

2. Misafir

Misafir Misafir

Yanaklarin ÖpÜcÜkle solsun karnin 5 kg sekerle dolsun 5dk iÇinde msj atmasan recep ivedik gibi karnin olsun

3. angel

angel Yeni Üye

4. Murat

Murat Yönetici

Telefonda anlık iletişim dönemi başladığından beri doğaçlama yapmak daha etkileyici oluyor..

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. güzel telefon mesajları

,
  2. telefon sozleri

,
  3. En güzel telefon mesajları

,
  4. telefon mesajları,
  5. guzel telefon sozleri,
  6. tlf mesajları,
  7. telefon sozler,