etkiLeyici Aşk SözLeri...

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun
    Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.

Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
    Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
    Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,
    Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
    Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,
    Bu nedende yüreğimdeki sensin..

[COLOR=red]Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Biri için dünyalar kadar önemlisin.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gözlerimi açtığımda görmek isterim...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kuyruklu yıldızlar vardır;
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Yetmiş yılda bir yaklaşır dünyaya...
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İnsan ömrü boyunca ya bir defa görür ya hiç...
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben gördüm o da sensin Bitanem...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Seni yıldızlara benzetiyorum.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ama aranızda tek bir fark var,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Onlar bin tane sen bir tanesin.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ağlasam çizgi çizgi,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Seni seviyorum...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan;
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Saçlarını okşayan her tanede
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]BENİ HATIRLA !

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bu gece seni düşüneceğim; Ne kadar uzakta olursan ol,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sevgimi avuçlarıma alıp yıldızlara üfleteceğim ,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gecenin rengine kucağındır diyerek düşlere dalacağım..

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İki Şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben seni bir nisan yağmurunda,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ilgıt ılgıt esen rüzgarların gelincikleri okşayıp,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bir kış günü kar altındaki buğday tanesinin,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Güneşi özlediği gibi seviyorum...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gözlerimdeki pırıltıyı farkettiğin zaman,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Üşenme sarıl boynuma anlamışımdır mutlaka sevdiğini,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Zaten belli olur gözlerimden hemen,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Alışık değiller öyle parlamaya!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Umutların gerçek gerçeklerin, mutlulukların sonsuz olsun..

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gecenin en karanlık ve en derin anında,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ve bir yıldız bana göz kırpıyor.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]EMİNİM Kİ SENSİN ! !

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İki damla gözyaşı düştü gülüme, sonra kurudu tuzu kaldı geriye,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Denizleri aşıp aşkıma yol aldı bir umutla yeşerip tekrar açacak diye.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ve sevgiline hasret kaldığın kadar yakınsın.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Güneşin seni ısıttığı kadar sıcak..

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Yeşile inat ağaç hala yeşermekte,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Geceye inat gün hala ağarmakta,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben ise sana inat seni hala sevmekteyim
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İnat bu ya seni hep seveceğim..

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bu gece bir yıldız tut,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben bu yıldız kadar uzağında olsam bile,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sevgim heran yanıbaşında!..

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Eğer bir gün o, sevdiğin yağmur insafsızca seni ıslatırsa, bilki ben sana ağlıyorum. Eğer bir gün aşkımızın şarkısı kulaklarını tırmalarsa bilki ben o şarkıyı sana söylüyorum. Eğer bir gün elinde bir demet gül mezarıma gelirsen bilki mutluyum mezarımda uyuyorum...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Her martı bir deniz, Her rüya bir uyku,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben başka " sen " bulamam...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hep bir yıldız olmanı bekledim.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sonra vazgeçtim,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Yıldız olursan ben ulaşamam diye...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hani sözler varya sözleri anlatır,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hani sözler varya gözleri ağlatır,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Birde aşk varya seni bana anlatır.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ay yıldıza mutluluk fısıldarken,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Mavi denize dalardım geriye bakmadan,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ta ki beni sende bulana kadar.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Seni düşünür ,seni özlerim,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sevgilerin özlemlerin derinliğinde ,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bir sonbahar serinliğinde.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sen o suya yazı yazdın,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Şimdi güneşin doğmasını bekle!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Şimdi daha iyi anlıyorum ki,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Nefes almak değilmiş yaşamak,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ateşlerde yanmak gibi birşey,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Seni severken sensiz olmak.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben seni düşünürken,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hüzün yıldızları kuydum adlarını, seni hatırlatıyor diye,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Göz kırpardın uzaklardan sessizce
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bense hep seni beklerdim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Eğer kalmamışsa sağlam bir dal,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İçilecek temiz bir su, sarılacak bir el,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Doğrul yatağından aç pencereni
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Güneş doğacaktır birazdan.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Nehirler denizlere karışır dalgalanır,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Fırtına olur durulur kalbimdeki kasırga.
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hiç dinmez benliğin senle eriri bütünleşir,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ateş yanar küllenir,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ama sönmeyen bir ateş var o da senin ateşin.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bu gece pencereni açık bırak,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bir kuş uçurdum, biraz yorgun biraz ıslak,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Başucuna bir tutam sevgi bırakacak.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Eğer bir gün biri senin için,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]İsmini güneşe buzlarla yazabilirse,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bilki o seni benden daha çok sevmiştir...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Haritaya bakıyorum izin yok,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kitaplara bakıyorum yüzün yok,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sözlüklere bakıyorum ismin yok,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Birde dönüp kendime bakıyorum,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Senin benden başka adresin yok.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork!
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Aşkın oyun olmadığına inanırsan bir gün,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Yoluna yüreğini koyanları unuutma,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Çabalamak sevmene yeterse, seni seven kalpleri kırma.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Azrailin gelmesini beklemezdim.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bugünü yaşıyorsam eğer,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Aşk sevipte ayrı kalmaksa,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Sevgilerin sonu hep ayrılıksa,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ömürlerin sonu hep böyle karanlıksa
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Al dünya bu aşkı, sende kalsın...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bir fırça koydum kutuya,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Cennet resmi yapıp içine gir diye,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Düşler serpiştirdim içine,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Düş kurmayı unutma diye.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hangi ruh duydu seni benim kadar derinden,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Hangi gönülde yandın böyle yangınla sen,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ya benim gözlerimdi seni bambaşka gören,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ya başkası bırakıpta geçmiş seni görmeden.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıdız gönderirdim.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

2. yosun

yosun Süper Yönetici

Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin,
    Seni gördüğüm günden beri,
    Şarkılarda seni düşündüm,
    Gecelerimin parlayan yıldızı oldun..

Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi,
    Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla,
    Küçücük melekler gönderdim,
    Seni öpmeye gelmediler mi?

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen,
    Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.

Kağıt önümde kalem elimde,
    [COLOR=red]Duygular kalpte düşünceler yazıda,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Ay gökyüzünde yıldızlar daha ötede,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Tanrı yukarıda kullar aşağıda,
    [FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]En zoru da canım sen orada ben burada

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla…- Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok… Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi…Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün…Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin…Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Seni ben asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil olan sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koymayalım aşkım , sana kucak dolusu virgül getirdim ne dersin?[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Eğer bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısa ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi sorsan, inan ki bebeğim hergün yağmur yağardırırdım.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]-Yanağına düşen kar tanesi eriyerek dudaklarına indiğinde ve o birdamla suyu birisiyle paylaşmayı dilediğinde rüzgara dön ve düşün, ben hep ordayım![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Bazı insanları tanıdım aynı yıldızlar gibiydi, parlıyorlardı, hepsi gökyüzündeydi. Ama ben seni yani, güneşimi seçtim, bir güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim bunların hepsi senin için bebeğim.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Seninle ben bütün mevsimleri bir günde yaşayıp, bütün yıllarıda bir mevsimde yaşamaya hazırım… Aşkım sana bir tutam mutluluk , sevinç ve umudumuzu yolluyorum iyiki varsın hep yanımda ol seni çok ama çok seviyorum.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Bir gül olmak istiyorum Neden diye sorarsan Beni alıp bütün nefesinle içine çekip kokladığında vucüdunun derinliklerine girip bir daha ordan çıkmamak istiyorum.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Ben seni bulmaktan çok aramak istiyorum. Seni sevmeden önce anlamak istiyorum! Seni bir ömür boyu bitirmek seni bir anda harcamak değilde sana hep yeniden başlamak istiyorum sen benim herşeyimsin.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Benim için hani gözler var sözleri anlatıyor, hani sözler var gözleri anlatıyor ama bir de aşk vardır benim herşeyim olan oda bana seni anlatıyor.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Sana Bembeyaz bir güvercin yolluyorum ; yüreğinde sevgi ve sadakat yazıyor, kanatlarında mutluluk taşıyor, karbeyaz olan tüylerinde umut getiriyor ve gagasında iyi geceler öpücüğünü taşıyor, yanağını uzat seni çok seviyorum aşkım.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Denizleri kızıla boyadım dün gece uykumda, atıverdim sessizliği uçurumlardan, rüzgarada haber saldım söylesin sana seni ne kadar çok sevip özlediğimi. Seni çok özledim hemde çok.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Bir kelebek yakaladım dünyanın en güzel kelebeği ömrü bir gün olan bu kelebeği sana yolladım son kez denizleri dağları tepeleri aştı seni buldu ve yanına geldi benim için yanağına kondu ve seni öptü işte o bendim güzelim.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Uykumdan uyandığımda pişman oluyorum, geri dönmek istiyorum ama dönemeyincede çaresiz kalıp deliriyorum, sen hayatta görebileceğim en güzel en tatlı en harika rüyasın seni kendimden bile çok seviyorum.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Sen benim olduğun sürece , ne sen benim hayatımdakilere rakip nede onlar sana rakip olabilir çünkü sen benim herşeyim ve daima tekimsin meleğim![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]

[B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]- Dün bugün yarın hiç farketmez Kalbinin içindeyim herzaman kendini yalnız hissettiğinde korktuğunda birine ihtiyacın olduğunda elini kalbine koyman beni bulmana yeterli olacaktır.[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/color][/font][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

3. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

ahhh ahhh lise yıllarımı hatırlattın kızz

4. FATMA AYNUR

FATMA AYNUR Yeni Üye

Sorma nehircim sormaaaaaaaaaa:))))))))))

5. yosun

yosun Süper Yönetici

he he ne güzell işde eskiye döndürdüm sizii ne mutlu bana )))))))

6. M

MeLeGim^^ Yeni Üye

PaYLaşım için Tşk . . .

7. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Güzel aşk sözleri için teşekkürler yosuncum.

8. Nursena

Nursena Admin

Sevgi gönülden gelen bir duygu öyleyse içinizden gelenleri yazınız daha etkili olacaktır.

9. Murat

Murat Yönetici

Seni gözlerinin uzagında baktıgın yerde sevdim.. Görmezken gözlerin beni gözlerimle seni büyüttüm Dünyamda... ve seni karşılıksız sevdim.

10. z

zanevya Yeni Üye

Aşkın yüregimde yangın söyledigin son söz sevgiden uzaktı.. Bu gözler bana tuzaktı her yanımı sarmış sevdan hani ayrılık bizden uzaktı..

11. cemre

cemre Yeni Üye

Aşkın etkilemesi önemli olan sözlerinin degil:p

12. M

Misafir Misafir

Kalbİm senİ unutacak kadar adİ İse ellerİm onu parÇalayacak kadar asİldİr...:)

13. M

Misafir Misafir

acaba o bir gün severmi beni

14. m

misafir Misafir

Aşkından kalbim çarpıyor.

15. H

Hoca Yeni Üye

Arkamdan konuşcana yanuma gel düet yapalım !!!

16. M

Misafir Misafir

saolun bunu yazdığınız içibn teşekkürler...;)
    ;)

17. ßuKeTt..

ßuKeTt.. Misafir

Hepsii ÇokK Amaa Çokk qüseLL.

18. M

Misafir Misafir

şiirlerin hepsi çok güzel

19. M

Muhibbi Yeni Üye

Böyle sözler arayanlar facebook da ilgili sayfalar var :)

20. M

Misafir Misafir

bu aşk sözleri çok etkileyici teşekkür ederim

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş