Eski Türk Film Afişleri

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

1. yosun

yosun Süper Yönetici

Eski Türk filmlerine ait bir kaç afiş.. Yıllar önce sinemalardan bir afiş almak ve onu odamıza asmak için türlü uğraşlar verirdik.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ocak 2015
    Murat bunu beğendi.
  2. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Film Afişlerini önceleri biriktirirdik :) türk filmlerinin bile bir lezzeti vardı ozamanlarda

3. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Afişleri alır odalarımıza asardık.

4. Nursena

Nursena Admin

Sinemalar bu filmleri getirir afişlerde sadece Sinemalarda olurdu onlardan rica ederek alınırdı afişler : ))

5. Murat

Murat Yönetici

Nerede o eski günler.. Sevdigimiz sanatcıların afişlerini almak isterdik evet.. Çokta zor bulunurdu sınırlı sayıda salonlarda olurdu. Genellikte film gösterimleri bitince afişlerle işler biter o zaman rica minnet alırdık..

6. A

Abdullah Yeni Üye

Eski Türk filmlerinin bazıları ilgimi çeker ....

7. cemre

cemre Yeni Üye

Yol filmini hiç unutamıyorum. Birde Ümit Besenin Yıkılan gurur ve Dostlar sağolsun filmlerini severdim. Tabiki Kemal Sunalın Çöpçüler Kralı ve Kibar Feyzosu.

8. a

avrupali Yeni Üye

Sinema eski gunlerdeki gibi degil, eskiden bircok yetenek vardi - kucuklugumuzde zevkle izlerdik TV basindan ayrilmazdik :)

9. i

irem Yeni Üye

Eski türk filmlerinin afişleri çok komik geliyor nedense:)

10. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

Selvi boylum al yazmalım, Hababam sınıfı gibi eserlerin afişlerini en öne almak gerekiyor diye düşünüyorum.

11. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Ah nerdesiniz eski turk film oyunculari.. Eskiler efsaneydi, artik eskisi gibi oyuncular yetismiyor butun filmlerin konusu sacma sapan seyler, bu filmlerin degeride dustu artik butun kanallarda evlenme programlari ve sacma sapan dizilerle doldurdular.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş