Eski Sevgiliye Dönmek İçin Ne Yapmalı?

Konu, 'Hadi Aşkını İtiraf Et' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Sevgilimden ayrıldım ve onu çok kırdım, peki nasıl olacakta onu kendime tekrar bağlayacağım. Öncelikle ayrılmanıza sebep olan konuyu iyice incelemeniz gerekiyor, onu kırmış olduğunuz konu hakkında pişmanlığınızı anlatmalısınız tabi bu anlatım söz ile olabilir, onun hoşlanacağı şeyleri yaparak olabilir.

Dürüst olmak özür dilemek her zaman etkili bir yoldur, sevgide küçülme, gurur olmayacağını ifade ettiğinizde tekrar onu kazanabilirsiniz.
    Çiçek her zaman etkili bir bağışlanma yoludur, şayet sevgiliniz pahalı hediyelerle affedilecek bir şey ifade ettiyse ondan uzak durun. Duygusal insanlar maneviyata önem verirler.

Sevgi aşk, tutku hepsi iç içe olan güzel duygulardır duygunuzu ifade edin o sizi seviyorsa size dönecektir.

Ekli Dosyalar:

2. glorious

glorious Yeni Üye

Tabi geriye dönmeden önce şunu unutmayın, bir alışkanlığa mı geri dönüş yapıyorsunuz yoksa yaptıklarınızdan gerçekten pişmansınız ve o kişiyi kaybetmek istemiyorsunuz.Birçok kişi ayrılık sonrası kendini boşlukta hisseder, sanki bir yakınını kaybetmişçesine depresyondadır bir nevi.Bu dönem belli hobiler edinerek ve arkadaşlarınızla daha sık iletişim halinde olunarak daha az şiddetle atlatılabilir, işte tam bu noktada birçok kişi eski sevgilisini ara çünkü acısının dineceğini zanleder halbuki geri dönüş yapılmadan önce çok iyi düşünülmelidir yoksa tüm bu süreç tekrar ortaya çıkacaktır.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Iliskiden iliskiye degisen bir durumdur bu, hissederek hareket etmek gerekiyor olacagi varsa olur zaten, kader kismet isleri.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş