Eşime Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

Konu, 'Evlilik ve Evlilik Hazırlıkları' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Kocama evlilik yıl dönümünde nasıl mesaj yazsam güzel olur yada karıma evlilik yıl dönümü mesajları ne olabilir diye düşünen hassas ve birbirini seven anlayan çiftlerin eminiz ki birbirlerine söyleyeceği ve aktaracağı sevgi birikimi vardır. Bazı çiftler kalbinden geçenleri dile yada kaleme dökemez, işte bu yönde olan eşlere yardımcı olmak adına evlilik yıldönümü kutlama sözlerine örnekler vereceğiz.

Sevdiğim aşkım, canım, beyaz gelinliğin ile bembeyaz bir sayfa açtın hayatımda..

Bir nefesim vardı, senle bir çok nefese dönüştü, yarım idim tam oldum, bin parça idim aşkınla bir oldum.
    Seni ilk gördüğüm gün ki kadar aşkla çarpıyor kalbim canım aşkım güzel karıcığım.

Yüreğimde sana karşı paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla sonsuza dek sevgimizin hep çoğalmasını dileklerimle biricik eşime..

Beni ben yapan senin varlığın hayatım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni çok seviyorum.

Zaman çok kısa, hayat boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar biricik eşim.

Seninle nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile ömrümün yarısı…

Diyebilirim ki şu kısacık yaşamda başıma gelebilecek en güzel mutluluktu hayatımı seninle birleştirmek!

Çok iyi avcı değildin ancak hedefi on ikiden vurdun, fıstık gibi kızı kaptın. Hadi bakalım elinizi çabuk tutun, yuvanızı bir an önce kurun. Düğün davetiyenizi de bekliyorum. Mutlululuklar canlar…

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın kuzucuklar.

Ekli Dosyalar:

2. A

Aslı Yeni Üye

Eşimle her yıl bu güzelliği yaşarım ve hiç unutmaz evlilik yıl dönümümüzü.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş