Erkekleri Seksten Soğutan Hareketler Nelerdir?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Kimi zaman sevdiğinizle seks yapmadan önce bir takım araştırmalar yapma gereği duyarsanız. Kitaplara ya da internete bakarak öğreneceğiniz seks pozisyonları ya da bakım- güzellik önerileri hakkında bilgi edinerek cinselliği en arzulu şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Ama kimi zaman kitaplarda yazanlarla iş göremezsiniz. Bu ayrıntıyı da unutmamanız gerekir.

  *Erkekler bakımlı kadınları severler; fakat abartılı makyaj yapan bayanlardan hoşlanmazlar. Doğal görünümlü bayanları daha çok severler.

  *Çocukça davranmanın sizi seksi gösterdiğini söyleyen birileri ile karşılaşırsanız kesinlikle bu durumun sizi seksi göstereceğini düşünmeyin. Aksine kendi ayakları üzerinde durmayı bile beceremeyen biri erkekler üzerinde asla seksilik hissi yaratmaz.

  *Erkekler çoğu zaman sevişmenin patronu olmak istemezler. Her ne kadar sevişmenin yönlendiricisi erkekler gibi görünse de sizden gelen yönlendirmelerde onları mutlu edecektir.

  *Tırnaklarınızla sırtınızı çizmek filmlerde seks de zevk verici bir durum gibi görünse de ellerinizle sevdiğinizi okşamak daha zevk verici seks pozisyonları size verecektir.

  *Alkollü olmanın sizi seksi göstereceğini düşünürsünüz. Böylece alkollü iken birliktelik yaşamak istersiniz. Fakat kontrolden çıkmış; saçmalayan; kusan bir bayanın seksi görünmeyeceğini unutmamanız gerekmektedir.

  *Orgazm taklidi yapmak hem sizin tatmin olmayacağınız bir birlikteliği size vermekte; hem de eşinizin başarısız olduğu bir ilişki yaşamanıza sebep olmaktadır.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bakimli olmak gayet önemli tabii ki her konuda...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş