Erkekleri Elde Etmenin Yolları Nelerdir?

Konu, 'Yararlı Bilgiler' kısmında rana tarafından paylaşıldı.

1. r

rana Yeni Üye

Erkekleri Elde Etmenin Yolları nedir
    Erkekler nasıl elde edilir

Erkekleri Elde Etmenin Yolları

Çok hoşlandığımız bir erkeği kendinize nasıl bağlarsınız? İşte kadınların denediği ve başarılı olan öneriler; bir erkeği elde etmenin denenmiş yolları..

Onunla her istediğinde buluşmayın
    Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin
    Seks için acele etmeyin
    Bakımlı olun
    Bildiğiniz konularda konuşun
    Sürekli onu övücü şekilde konuşmayın arada ufak tefek eksikliklerini kızdırmadan söyleyin
    Yaptığı sürprizler için teşekkür edin ve boynuna sarılın ancak sonrasında ‘şöyle olsaydı daha mı iyi olurdu- diye sorular sorarak gelecek sefere daha iyisini beklediğinizi ima edin.
    Parfümünüzü asla değiştirmeyin
    Günlük raporlar vermeyin, hiçbir zaman hiçbir konuda bilgi vermeyin.
    Yerli yersiz soru sormayın, her şey hakkında yorum yapmayın, fazla eleştirmeyin.
    Sizi özleyecek zaman bırakın.
    Sevgilinizi yerinde ve zamanında reddedin. Çok fazla veya çok az reddetmeyin. ‘Hayır- demek yerine ama.. ile başlayan olumsuz cümleleri tercih edin.

2. M

Misafir Misafir

arkadaşlar ben 12 yaşındasyım Bi erkekden hoşlanıyorum ama onun sevgilisi benim knkm ne yapmam gerekiyor lütfen söyleyin çok ihtiyacım var lütfen :/ :confused::confused:

3. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

senin yaptığın dürüstlük olmuyor ama

4. M

Misafir Misafir

daha senin yaş kaç ya git ders çalış sen bu yaşta sevgili olmaz benden sana tavsiye :eek:

5. Orko

Orko Bilgi Sihirbazı.

Bizde diyoruz neden memlekete gelişmiyor, gençler okuyacağına aşk peşinde koşuyormuş.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş