Erkekler Yatakta ne ister

Konu, 'Ademler ve Havvalar' kısmında denizz tarafından paylaşıldı.

1. d

denizz Yeni Üye

Sevişmenin başarısı orgazm sayısı ile değil, getirdiği tatmin ve mutlulukla ölçülür. Erkek de en az kadın kadar beğenildiğini, sevildiğini ve istendiğini bilmek ister.
    Kadınlar sevişme sırasında aktif olmayı ayıp saydıklarından ya da bunu tamamen erkeğin görevi olarak gördüklerinden sevişmede atak olmak, her iki eşe de zevk vermek işini erkeğe yükler.
    Birçok kadın kendisine ve eşine zevk vermek konusunda bedenini teslim etmekten öte bir çaba göstermez. Kadının bedeni erkeği uyarabilir ama onun tatmin olmasına yetmez. Bu yüzden, kadının da sevişmeye katılması, hevesli olması ve sevgi göstermesi gereklidir.
    Erkekler de ilgi ister
    Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaat etmesini, isteğini belli etmesini, davranışlarıyla umut vermesini bilir. Ancak sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir başka kadınla rekabet ettiğinde bu davranışları uygular.
    Oysa erkekler de tıpkı kadınlar gibi arada sırada da olsa baştan çıkarılmak ister. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin uyardığını bilmek demektir. Gidip kucağına oturmak, karşısında çekici biçimde soyunmak, arzu dolu bakmak, sevgi dolu sözler söylemek cinsel heyecan uyandırabilir.
    Ona iltifat edin
    Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuşaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düşünmez nedense. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının düzlüğünün, bacaklarının adalesinin, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. Görünüşü yakışıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. Aşk oyunlarına tam olarak katılan bir kadın eşinin bedenini ne kadar beğendiğini, sevdiğini, heyecanlandırdığını göstermelidir. Duydukların dokunarak, kelimelere dökerek ifade etmeyi öğrendikçe eşini fiziksel bir varlık olarak daha iyi tanımaya ondan daha çok zevk almaya başlar.
    Bol bol öpün
    Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider.
    Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur. Erkek gövdesinin en duyarlı organları ise penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır. Bazı erkekler penislerine dokunulmasını istemezler çünkü meni akımını denetim altına alamazlar ama tecrübeli ve kendilerini tutabilen erkekler penislerinin elle okşanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Herşeyden önemlisi insan ilgi ister sadakat ister.

3. f

firuze Yeni Üye

Uyumak isterler nen nen : ) latife bir yana öncelikle saygı istemeliler

4. n

nilüfer Yeni Üye

Akılları varsa sadakat istesinler karşılıklı olarak

5. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Evet bayanlar erkeklerin yatakta ne isteyebileceklerini gözden geçirelim herkez fikrini söylesin:)

1-UYUMAK

935CDCBD2EF90C4AAA60FC24r.jpg

2-YEMEĞİNİ YATAKTA YEMEK

KAHVALTI.JPG

3-YATAKTA TV İZLEMEK

televizyon152.jpg

6. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

Sanırım empati yaparak düşünecek olursa Erkekler yatakta Tv izlemeye bayılırlar

7. p

pozell Yeni Üye

Soru zor degil erkek sevişirken nelerden hoşlanır fıtratı neyi gerekriyorsa ondan hoşlanır. Samimiyet olursa herşey güzel olur.

8. a

arzu. Yeni Üye

ha ha :) Kadınlar yatakta erkeklerin olmadıgı saatlerden hoşlanır şöyle doya doya uyumak kalktıgımızdada en güzelinden kahvaltı olursa işte o zaman harika olur :p

9. Nursena

Nursena Admin

1. normalde ustune para verseler yapmayacagi maskaraliklari yapma güdüsüyle, daha sonradan dusundugunde "allah belami versin" diyecegi turden "sen de bena asik olurmusunuz bayan" konsepti barindiran girisler yapmak, sorular sormak, bakislar atmak..

2.sürekli olarak "abi çok doğal bu kız" diyip durmak ve başka bir sıfatla tanımlamayı reddedip arkadaşlarını* çıldırtmak. "kardeşim yok mu bildiğin başka bir kelime?" şeklinde tepkilere de maruz kalmak kaçınılmaz oluyor tabii*

3.aptal seylere kafayı takar, kendine şaşırır, sora başka aptal şeylere kafayı takar sora da salak salak kızar...

4.normalde ustune para verseler yapmayacagi maskaraliklari yapma güdüsüyle, daha sonradan dusundugunde "allah belami versin" diyecegi turden "sen de bena asik olurmusunuz bayan" konsepti barindiran girisler yapmak, sorular sormak, bakislar atmak..

5.sacmalar, her yolu dener, denedikce daha cok hata yapar, kendini kaybeder, hic yapmamamasi gereken seyleri yapar, eli ayagina dolasir en sonunda da ilk yapmasi gereken seyi yapar: icer.

6.bir de soyle ki; asik olunan kizin ne kadar yakin erkek arkadasi varsa birden hepsine kil, tuy olunmaya baslanir.

7.sanki askla birlikte kiskanclik nobetleri baslar.

8.mahalleden asık oldugu kız geçerken kafasına top atarlar ergenlik çaglarında. pardon diyip tanışmak için vesiledir. tabi şimdi ne eski mahaller kaldı, ne de tanışmak için kafaya topu yemeyi bekleyen kızlar*

9.melankolik hatta arabesk müzik dinlerler

10.en klasik tepkilerden bir tanesi yemeden içmeden kesilmekdir.ayrıca normal zamanda dinlemediği duygusal müzikleri dinleyerek vakit geçirmeye başlaması ve kurulan çilingir sofralarının sayısının artması da yapılması olası aktivitelerdendir.

11.kadın da ona aşık oluncaya kadar sürdürdükleri eylemler bütünüdür. sonrasında doğal hayatlarına geri dönerler...

12.sonradan "oha bunu ben mi yaptım?" diyeceği bir çok şey..

13.gecici olarak buyuk bir cogunlugu sadece gozleriyle asik olduklari insana herseyi anlatma ozelligine sahip olurlar. herseyi yapmaya hazirdirlar.asik olduklari sure icinde dunyanin en iyi ve muhtesem erkegi hareketlerini sergilerler.ve en onemlisi bu sure zarfinda kotu yonlerini ozellikle gizleyebilme yetenekleridir.

14.erkek adam ağlamaz derler* ama aşk erkeği ağlatır..

15.bir gece önce kızı başında bıraktığım sokağı ertesi gün boydan boya dolaşıp, bütün apartmanlara girip, bütün dairelerin zillerini çalıp oturduğu evi aramıştım.

bulamadım...

16.aşık olunca arabesk müzik dinler..evet..dalga geçtiği,eşek anırmasına benzeyen şarkıların müptelası olur.çünkü artık aşk ile ilgili bütün eserler onu anlatır.cezmi ersöz okur ağlar,ahmet altan okur ağlar.ayşe arman'ın köşe yazılarını toplar,başucu eseri yapar.mail ile can dündar yazıları forwardlar.internette 160 karakterlik sevgi sözcükleri arar.cep telefonuna gelecek mesajı ona aval aval bakarak bekler.
    ha unutmadan,"her üç kişiden dördünün yaptığı gibi"* şair olur,şiir yazar.

17.kekelemek, saçmalamak, elini kolunu kontrol edememek, aptal aptal sırıtmak, üzülmek, şaşırmak, çişi gelmek, dili tutulmak, alkol istemek, fondip yapmak, şarkı söylemek, yolda onu düşünürken tökezlemek, dolmuşta onu düşünüp parayı vermeyi unutmak, televizyon seyrederken dalıp gitmek, ağlamak, dikkatini çekmek için türlü şebeklikler yapmak, derste kafasına çiğnenmiş kağıtları rottringden* tüftüf yapıp atmak, karnı ağrımak... iç çekmek

18.aslında aşık değilmiş gibi davranmak. hatta aşık olduğu anlaşılmasın diye aşık olduğu kızı görmezden gelir gibi yapmak ve ona kötü davranmak.

19.erkekler aşık olunca iş hayatında kariyerini tehlikeye atacak her türlü şaşkınlığı, aptallığı, dalgınlığı, gerginliği yaparlar (evet, bunu kadınlar da yapar), fakat bu süreç içinde etrafındaki insanlara sürekli "aaabi yaa tamam, ben naaptığımın farkındayım... kontrol bende, merak etme... ben çok iyi biliyorum neler olduğunu, hayır dağıtmadım abi nerden çıkarıyorsun ya, sen kimden yanasın hocam!..." tadında cümleler kurarlar (hayır, bunu kadınlar yapmaz, onlarınki açık açık, dobraca "aşığım ben, hiçbirşey umrumda diil, işe de gitmicem, okula da gitmicem... sadece onu istiyorum ben, çekilin başımdan, onu getirin bana..." formatıdır...)

10. Murat

Murat Yönetici

Uyumak isterim başka ne isterim :) Rahatsız edilmeyim yeter.

11. A

Abdullah Yeni Üye

tabikide rahat rahat uyumak isterler...

12. a

abrek Yeni Üye

soguksa elektrikli battaniye.........

13. M

Misafir Misafir

erkekler yatakta sex ister başka ne olacak

14. z

zaza Yeni Üye

önce saygı sonrada sevgi devamında da güzel davranışlar bekler ne beklicek

15. E

Elma Yeni Üye

Böyle kritik sorular sormayalım lütfennnnnn

16. j

jlş Misafir

bence erkekler yatakta kadının ona bağlanmasını samimiyeti sever ama ben yatakta kahve isterim :)

17. Şaban

Şaban Yeni Üye

Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaat etmesini, isteğini belli etmesini, davranışlarıyla umut vermesini bilir. Ancak sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir başka kadınla rekabet ettiğinde bu davranışları uygular.

18. Şuşu

Şuşu Yeni Üye

Bir kadının erkeğini elinde tutabilmesi gerçekten çok önemli

19. Şaban

Şaban Yeni Üye

Aynen öyle ..

20. M

Misafir Misafir

aynen kalbden gelen duygular gibi mesela onlarda hoşlanırlar:):):)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş