En Güzel Kar Yağışı Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

Kış mevsimine girerken sonbaharın son günlerinde ve baharın ilk aylarına doğru kar yağışları ile yeryüzü ayrı bir havaya bürünür. Her yerde kar, her yer bembeyaz ve gelinliğini giyer toprak. İşte en güzel kar ile ilgili mesajlar.
    Ankara'nın ayazında sabaha kadar düşen kar tanesi gibi özlüyorum seni..

Bu geceye düşen her bir kar tanesi bir dileğini gerçekleştirsin beyazım..

Sen kalbimin erimeyen kar tanesi sen çiçeklerin prensesisin vazgeçtikçe büyüyen aşksın aşksın sen aşk..

Kar ne güzeldir,birde soğuğu olmasa.gül ne güzel,dikeni olmasa.sevmek ne güzel,ayrılık olmasa..

Kar tanesi gibi nazlı sın,kuş kanadı gibi kırık.yar tenine haram değmiş,zamansız bu ayrılık.kalbimi gömdüm toprağa,ıhlamurlar kan ağladı bir sen görmedin.

Delicesine yağan kar sayesinde bir kaç günlük olsa da her yer bembeyaz tertemiz görülebiliyor.

Yere düşen her kar tanesinde hayatın ne kadar temiz ve saf olduğunu düşünün ve kar gibi kalbe sahip olun.

Kapkara bir gecenin ardından ışıl ışıl bembeyaz bir kar örtüsü altında uyanmak ne kadar güzeldir.

Kar tanelerini saymak ne kadar mümkünse sana olan aşkımı anlatmakta o kadar mümkündür aşk çiçeğim.

Yere düşen her kar tanesi içimde bir küçük mutluluk oluşturuyor sizde kar yağdığında mutlu olmayı deneyin.Bembeyaz olan etrafınıza bakmanız yeterli olacaktır.

Kardan adam yapılmasına en çok çocuklar seviniyor bırakın onlar doya doya oynasınlar unutmayın sizde bir zamanlar çocuktunuz.

İstanbul'a yağan lapa lapa kar taneleri kadar çok seviyorum seni bir tanem.

Ekli Dosyalar:

2. R

Ruhsar Yeni Üye

Bu yıl kar yağmadı pek fazla sinir olucu bir durum.

3. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Uzak dursun soguklar ve kar :p Yakinda gelir buraya da.. :(

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş