En Güzel Anneler Günü Sözleri

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

1. Küçük Tırtıl

Küçük Tırtıl Yeni Üye

Anneler günü yaklaşırken bu sene annelerimize söyleyeceğimiz sözlerle ilgili bilgi edinin istedim. Keyifli seçimler....

♥ KELİMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARŞILIKSIZ SEVGİYİ, TARİF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE “ANNE” DERDİM..ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

♥ BIR GÜNÜMDE DEĞİL HER GÜNÜMDESİN. HER GÜN HER SANİYE BENİMLESİN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM İÇİN COK ÖZELSİN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ SEVGILI ANNECİĞİM, BIRGUN UMARIM BANA GÖSTERDİĞİN SEVGİ VE SABRI SANA GOSTEREBİLME ŞANSIM OLUR…ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

♥ BENİM İÇİN HERŞEYE KATLANAN, HER ZAMAN YANIMDA OLAN, DEĞERİ BİÇİLEMEYEN DNYANIN EN GÜZEL ANNESİNE … ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

♥ DÜN SANA KIZDIKLARIMI BUGUN BEN YAPIYORUM ANNE. ÇÜNKÜ ASLINDA SENİN KÜÇÜK BİR KOPYANIM. UMARIM SENİN KADAR SEVGİ DOLU OLURUM.

♥ MEĞER DİLİMDEKİ VE BEYNİMDEKİ EN GÜZEL KELİME SENİN ADINMIŞ. SANA HER SESLENİŞİMDE YA ACIM DİNMİYOR YA DA SEVGİM COŞUYOR…ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

♥ EĞER BANA GÖZLERİNLE DEĞİL DE KALBİNLE BAKMIŞ OLSAYDIN, SENİ NE KADAR SEVDİĞİMİ ÇOK İYİ ANLARDIN…ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

♥ ANNECİĞİM, BİR GÜNÜMDE DEĞİL HER GÜNÜMDESİN. ANNEM OLMAN DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞANSIM, İYİKİ VARSIN. SENI ÇOK SEVİYORUM ANNEM.

♥ SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GİDEYİM IŞIĞININ ALTINDA SEVGİNLE UYUDUM. DOĞRU YOLU BULDUM. SENİ SEVİYORUM ANNE.

♥ BU DÜNYADAKİ EN GUVENLİ SIĞINAĞIM SENİN KUCAĞIN. BENİM ANNEM OLMAN BU DÜNYADAKİ EN BÜYÜK ŞANSIM. SENİ SEVİYORUM ANNEM.

♥ ANNECİĞİM SENİ BEN ÇİÇEKLERDEN YEMİŞTEN VE KLASİK DÖRTLÜKLERDE ANLATILDIĞINDAN DAHA ÇOK FAZLA SEVERİM, SENİ ÇOOK SEVERİM.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş