En Güzel 2013 Cuma Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler' kısmında Abdullah Bin Murat tarafından paylaşıldı.

1. A

Abdullah Bin Murat Yeni Üye

En Güzel Cuma Günü Mesajları 2013

Lailahe illallah üç muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini görmek. Aç cemalini göster diyarini.

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Lailahe illallah selalar duasi için, Muhammedün Resullullah arsi ala gölgesi için hastalara sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

İman için âmin diyen bir yüreğin, namaz için zaman ayıran bir kalbin ve ebeden sürebilecek bir edebin varsa ne mutlu sana. Hayırlı Cumalar

Rabbim dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullardan eylesin bizi affetsin. Hayırlı cumalar...

imkanların bittiği yerde iman vardır derdin ne kadar büyük olursa olsun derdinden büyük allah vardır hayırlı cumalar

dilimize düşen kalbimizden geçen bizim bilmediğimiz ama bizim için hayırlı olan ne varsa dua olup kabul olsun inşallah cumanız mubarek olsun .

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin Hayırlı Nurlu Cumalar

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah Cuma gibi günümüz var İslam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. hayırlı cumalar

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Lailahe illallah ve cellehü edasi ile, Rabbim muradimizi ver melekler duasi ile Lailahe illallah kalbimizi karartma, rizkimizi azaltma, kabrimizi, daraltma, senden baska kapi aratma, muhannete muhtaç etme. Hayırlı cumalar

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim'i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar

2. a

angel Yeni Üye

Hepimizin cuması mübarek olsun.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş