En Doğru Maskara Sürme Tekniği

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

1. Minik Peri

Minik Peri Bölüm Yöneticisi

Yıllar geçse de bir türlü doğru bir şekilde maskara süremiyor musunuz? İşte size en doğru maskara sürme tekniği;

*Kirpiklerinizi etrafınızdakilerin hayran hayran bakacağı konuma getirmek için öncelikle kirpiklerinizi kıvırmalısınız. Bunun için kirpik kıvırıcıyı kirpiklerinizin en dip noktasına yerleştirip nazik bir şekilde bastırmalısınız. Orta ve uç kısımlardaki kirpikler içinde aynı uygulamayı gerçekleştirmelisiniz.

*Fırçanın ucuna bir miktar pudra alın ve kirpiklerinizi ayırın. Kirpiklerinizin ayrı olunca maskara kullanımını daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

*Kirpiklerinizin dibinden başlayıp uç kısımlara kadar maskara fırçasını ileri geri yaparak uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

*Fırçayı dik tutup yapışan kirpiklerinizi ayırmalısınız. Fırçayı dik tutup alt kirpiklere uygularken tek amacınız alt kirpiklerinizi belirginleştirmek olmalıdır.

*Alt kirpiklerin ardından üst kirpiklere doğru ve dik tutma işlemi ile uygulama gerçekleştirilmelidir.

2. Netice

Netice Yeni Üye

Etrafımızdakiler hayran hayran bakarsa sorun olur :) evdeki baksın yeter diye sürüyorum yoksa gözden oluruz mazaallah :)

3. Minik Peri

Minik Peri Bölüm Yöneticisi

:) etraftakileri ben de rafa kaldırıyorum. Eşime kalsa ben hiç kullanmasam daha çok memnun olacak.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş