En çok izlenen diziler listesi

Konu, 'Diziler' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

1. Goksel

Goksel Admin Yetkili Kişi

Ülkemizin Televizyon ekranları dizilerden geçilmiyor. En çok hangi dizi izleniyor kimse o kadarda düşünmüyor sanırsam. Her kanalda haftaiçi ve haftasonu primetime dinlemeden aralıksız diziler dönüyor. Peki bu dizilerden en çok izlenenleri hangisi diye düşündünüzmü hiç. Eğer düşündüyseniz size 23 kasım tarihli reyting listesini verelim oradan detaylıca inceleyin.

Bakın bakalım sizin diziniz listede kaçıncı olmuş. Yenini hakediyormu yoksa daha iyi yerlerdemi olması lazım ?

İşte 23 Kasım 2015 Tarihli Reytinglere Göre İzlenenler Listesi.

hangi-dizi-daha-cok-izleniyor-reyting-listesi.jpg

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Kirgin Cicekler yeni baslayan bir dizi sanirsam, Paramparca dizisini izliyorum gayet guzel bir dizi. Eskiden 1001 turlu dizi vardi ulke kanallarimizda maalesef hepside kafa karistiriyor ve sirf para icin yapilmis olan sacma sapan dizilerdi. Kanallarimiz birsuru mevcut ancak ulkenin insanlari ve genclerine örnek cokta birsey göremiyorum ben bilmiyorum ama. Sadece dizi dizi dizi....

3. Murat

Murat Yönetici

Sıralama şöyle,

Ertuğrul
    Kiralık Aşk
    Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bu üç dizi açık ara önde gidiyor günlerinde.

4. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Bu diziyi izliyormusun abi acaba? Oktay Kaynarca'nin basrolu oldugunu biliyorum dizide ancak henuz izlemedim.

5. Murat

Murat Yönetici

Şu an ATV de oynamakta ve çok izlene bir dizi. Ben Ertuğrul izliyorum sadece.

Venom bunu beğendi.
  6. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Peki sence gercekten ögrenebilecegimiz, örnek alabilecegimiz bir dizi kaldi mi su gunlerde? Genel olarak baktigimda hepsi savas, kavga vs vs ile ilgili diziler.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş