En Acı Aşk Şiiri

Konu, 'Şiirler' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

1. Murat

Murat Yönetici

İnsanlar duyguları yaşar ve sonuçlarına katlanır, en acı aşk şiiri derken, en çok acıyı içinde hissedenler için geçerlidir, aşk vurgunu yemiş ve bu acıyı kalbinde yaşayan insanın ne yaşadığını en iyi kendisi bilir. Sizin acınız nedir? hiç kalbinizde kini kaleme döktünüz mü, işte bu konumuzda herkes kendi acısını aktaracak.

Benim şiirimin adı Aşk gözlerinden akan ihanetin gölgesi.
    Bir nefes çekimi kadardı yaşadıklarımız, sığdırdıklarım kısa zamana seni bana yıllardır tanıyormuş hissi verdi.

Oysa nefesin yabancı, nefesin haram, nefesin yalandı,
    Görmedim, görmek istemedim, yolun yarısında nefeslenmek adına..

Sen ihanetin goncası açtıkça açtın bağrımda, ben kandım bile bile küçüçük yüreğindeki büyük ihanetlere.

Korkak bakışlarında gizlediğin cesaretini göremedim, oysa mesleğin yok diye üzülüyordum, kalp aldatıcısı olmuşsun bir iki üç demeden..

Ruh ikizim demiştim, demek ki ruhsuz muşum, ruhumu sende görmüşüm

Kişi kendi gibi olanı severmiş, ben seni severken ne kadar kötü bir kalbe sahip olduğumu anladım,

Kırdım, kırıldım, yazı son baharı kışı sende yaşadım, Allah nasip etmedi Baharımı kirletmene, bak hiç bir bahar yanyana gelemedik.

Şimdi sen yana yana cehenneme giderken ben artık üzülmüyorum, elimden geleni yaptım, şimdi sıra sende, inebildiğince derine dal..

Ekli Dosyalar:

2. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Kırdım, kırıldım, yazı son baharı kışı sende yaşadım, Allah nasip etmedi Baharımı kirletmene, bak hiç bir bahar yanyana gelemedik.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş