Emekli Maaşı İle Geçiniyorum

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında ~Ecrin~ tarafından paylaşıldı.

1. ~Ecrin~

~Ecrin~ Yeni Üye

Önceki gün Bebek’te denize girerken görüntülenen ve eski görüntüsünden uzak* kilolu haliyle objektiflere yansıyan Meral Zeren* “Yazıldığı gibi çok kötü durumda değilim. Emekli maaşıyla geçiniyorum* iş olursa daha iyi olur” dedi.

“KÖYDEN İndim Şehre”* “Hanzo”* “Salako” gibi Yeşilçam’ın en sevilen filmlerinde rol alan bir zamanların ünlü oyuncusu Meral Zeren* yıllar sonra “Borç batağında* bakımsızlıktan yıkılmak üzere olan bir evde yaşıyor” haberleriyle gündeme geldi. Geçtiğimiz gün Bebek’te denize girerken görüntülenen Zeren* “Konuşulduğu gibi çok kötü bir durumda değilim. Normal vatandaşların çektiği sıkıntıları çekiyorum. Bir dönem kredi kartı borçlarım nedeniyle sıkıntı çektim ama şimdi durumum daha iyi. İş bulup geçimimi sağlayabilirsem* daha iyi olacak. Yine de halime şükrediyorum. Bakanlık* özellikle Kültür Bakanlığı bizlere el atsın* yardımcı olsun. Ben kimseden hakkım olmayan bir şeyi istemiyorum* iş versinler çalışayım. Yeni yapımcılar bizleri tanımıyor* oysa ne biliyorlar benden ne çıkacağını* belki çok iyi oyuncuyum. Oyunculuk ajanslarına da sizin aracılığınızla duyuru yapmak istiyorum. Ben iyi bir oyuncuyum* belediyeler beni etkinliklerinde sahneye programlarına çıkarabilirler” diye konuştu. Yeşilçam’dan kazandıklarıyla bir ev aldığını söyleyen Zeren* “Diğer arkadaşlarım gibi paramı yemedim* Bebek’te üç katlı bir binaya yatırdım. Ama şimdi geçim sıkıntısı çekiyorum. İyi ki Memduh Ün o dönemlerde bizleri sigortalatmış* onun sayesinde şimdi emekli maaşı alıyorum* aldığım bu parayla geçiniyorum. Kedim ve köpeğim benim en yakın dostlarım oldu” dedi.

Zeren* Bebek’te çekilen görüntüleri için de “Bebek’te denize giriyorum* herkes giriyor. Durumum iyi olsa* çok daha iyi şeyler yaparım. Hem orada sosyetik hanımlar da denize giriyor. Bir de beni oldukça kilolu gösteriyorlar* benim kilom böyle çok fazla değil” diye konuştu.

Borç sıkıntısı çektiği dönemde sanatçı arkadaşlarından yardım alamadığını da belirten Zeren* “Birkaç sanatçı arkadaşımı aradım* durumumdan bahsettim. Bana ‘Bizim senin evin gibi evimiz yok* sen başının çaresine bakarsın’ dediler. Müjdat Gezen’i de aradım ama ondan da bir şey çıkmadı. Biraz ailem* eş dosttan destek gördüm* kredi kartı borçlarımı kapattım” dedi.

2. Murat

Murat Yönetici

Ülkemizin büyük bir kısımı Emekli maaşı ile geçiniyor yani ne olmuş tam anlamadım ben?

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş