E okul veli bilgilendirme sistemi 2013

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında Mahmut Hoca tarafından paylaşıldı.

1. M

Mahmut Hoca Yeni Üye

E okul vbs meb 2013

E-Okul elektronik okul sistemidir. E-Okul elektronik okul sistemidir.E okul veli bilgilendirme sistemi,e okul giriş,e okul vbs,e okul karne sonuçları.E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı.İşte e-okul giriş paneli, e-karne bilgileri , e-Okul Veli

E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı.İşte e-okul giriş paneli, e-karne bilgileri , e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi linki ve e okul hakkında bilgiler.

E-Okul elektronik okul sistemidir.E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı.İşte e-okul giriş paneli, e-karne bilgileri , e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi linki ve e okul hakkında bilgiler.Sizde e okul Linkini Tıklayınız eokul veli girişi

2. s

sheryy Yeni Üye

E okul veli bilgi sistemi e okul karne notları özel (Haberin bilgi adresi) E-Okul Karne Sonuçları ekranında öğrenciler sınav sonuçlarını, karne notlarını, eokul devam durumlarını e-okul sisteminden sorgulayalabilirler. E-Okul Karne Sonuçları için linki takip edebilir ya da aşağıdaki ekrandan E Karne uygulamasını kullanabilirsiniz. E- Okul açılmıyor sebebi aşırı yoğunluk.

E-okul veli bilgilendirme sistemi anneler ve babaların işlerini iyice kolaylaştırdı. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile artık anneler ve babalar MEB”in e-okul internet sitesinden çocuklarının ders notlarını öğrenebiliyorlar. meb.gov.tr sayfasından siz de çocuğunuzun e-okul ders notlarını görebilirsiniz. E-okul”a girmek için siz de aşağıdaki e-okul linkini tıklayınız…

e okul sisteminden karne notlarınıza artık internetin olduğu her ortamdan ulaşabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşmak için neler gerekli peki: İlk önce Milli Eğitim Bakanlığı”nın sağladığı

e okul ilköğretim sitesine giriyoruz. Daha sonra Resimdeki işaretli alanları doğru bir şekilde doldurunuz.

e okul Karne Notu Öğrenme Anlatımı:
    1 Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın.
    2 Numaralı bölgeye öğrencinin TC. Kimlik numarasını giriniz.
    3 Numaralı bölgeye de öğrencinin Okul Numarasını giriniz.

3. Murat

Murat Yönetici

[h=3]E-Okul Duyurular[/h]Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafıdan size ulaşırılmak istenen bilgiler bulunmaktadır. Duyurular bireysel ya da toplu olarak yer alabilmektedir.
    [h=3]Ders Programı[/h]Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derse giren öğretmen bilgileri ve haftalık ders programı
    [h=3]Devamsızlık Bilgileri[/h]Dönem içi özürlü ve özürsüz devamsızlıklar
    [h=3]E-Okul Not Bilgileri[/h]Öğrenicinin okulda aldığı sınav, proje ve performan belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar
    [h=3]Sınav ve Proje Bilgileri[/h]Öğrencini hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini eslim edeceği tarihler
    [h=3]Öğrenci TC Kimlik No[/h]İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. TC Kimlik numarası bulunmayan öğrenicler için e-okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır.
    [h=3]Öğrenci Okul No[/h]Okula kayıt sırasında öğrenciye verilen numaradır. Her öğrenci için mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır. Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesis gerekir.
    [h=3]E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Projesi[/h]E-Okul projesi Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri kapsamında oluşturulmuş modüllerden bir tanesidir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın diğer projelerini görmek için MEBBİS sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş