Düğün Davetiyesi Örnekleri

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında avrupali tarafından paylaşıldı.

1. a

avrupali Yeni Üye

Düğün davetiyesi için yazılacak metinleri ve örnekleri. Davetiyenin üzerine ne yazılır?

2. i

irem Yeni Üye

aşkımızı dağlara yazdık biz
    siz değerli konuklar ben ve yücel evleniyoruz bu değerli günümüze sizleri de bekliyoruz ...

Hayırlıysa olsun diye başladık bugünlere geldik. 22 Mayıs ta düğünümüz var şimdi önce sağlık diliyoruz. Sağlık olursa mutluluk ve sevgide gelir düğünümüze. Tek eksiğimiz siz değerli dostlarımız.... Bizi kırmaz gelirseniz değmeyin keyfimize.

Sevgi denilen kervana bindik, Aşk denilen fırtınaya kapıldık. Evlilik denen yolda yürümeye karar verdik İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik

Türküler paylaşılıyorsa eğer, Dağ rüzgârları paylaşılıyorsa, Sevinçte dâhildir buna. O zaman bütün bir yaşam paylaşılacak kadar güzeldir artık. Canan ile Oğuz Yaşamımızı paylaşmaya adım attığımız bu ilk günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ne yere ne göğe ismini yazdım. Senin ismini aşkım, kalbime yazdım. Özdemir Asaf Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan onur duyacağız. ...

Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından Mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını İstediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten Mutluluk duyarız.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş