Doktor Paradoxu !?

Konu, 'Bilmece & Akıl Oyunları' kısmında denizz tarafından paylaşıldı.

1. d

denizz Yeni Üye

Doktor Paradoxu !?
    ..o gün nedense erkenden kalkıyorum .içimde bir huzursuzluk var , ruyadan olsa gerek ki , ruyamda yıllardır görmediğim babamı gördüm !!

..o adamı sevmiyorum ve ondan hoşlanmıyorum , çünkü beni ve annemi yıllar önce terk edip gitmişti !!

..öğlen saatleri evden çıkıyorum ama adını koyamadığım bir his var içimde kötü birşeyler olacağından o kadar eminim ki , besmelelerle yoluma devam ediyorum !!

..hava inanılmaz sıcak gölgede 32 , amacım saadece biraz serinlemek için soğuk birşeyler almak bunun için yolun karşısındaki büfeye doğru yürüyüorum , yürüyorum ve yürüyorum gözlerimi hastanede açıyorum !!

..tanımadığım insanlar beni bir sedye ile oldukça hızlı bir şekilde kocaman puntolarla beyaz fon üzerine kırmızı bir yazıyla ACİL SERVİS yazan bir odaya alıyorlar hemşireleri görüyorum 4 yada beş tane birisi oldukça güzel gözleri tıpkı anneminkiler gibi masmavi , hemşireler hemde 4 tane , durumumun ciddiyetini ancak o zaman fark ediyorum , trafik kazları sadece filmlerde güzelmiş bunu anlıyorum !!

..ve gözlerimi filmlerden hatırladım 8 spotlu bir ışık mekanizmasına dikmişken bir adam görüyorum , aman tanrım bu o , yeri göğü yaratan üzerine yeminler olsun ki bu o , babam , beni ve annemi yüz üstü bırakıp giden adam , babam ,
    o adam benim babam ama ben onun oğlu değilim !?

..arkadaşlar olayların kurgusu ve senaryosu tamamen bana ait , 5 dakika içinde yazdım , yapmanız gereken mıslara odaklanmak , cevap oralarda biryerlerde , kolay gelsin ! (o benim babam ama ben onun oğlu değilim bu nasıl mümkün olur !? )

2. Özge

Özge Yeni Üye

çünkü kızıdır :)

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş