Doğumdan Sonra Eski Hayatınıza Nasıl Geri Dönersiniz?

Konu, 'Gebelik' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

1. h

hayal perisi Yeni Üye

Yeni anne olduktan sonra eski kimliğinize dönmek için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Hamilelik süresince kendinizi hazırladığınız sürece kendinizi hayatınıza devam için hazırlarken yapabileceklerin ile ilgili bu yazımda sizlere bilgi vermek istiyorum.

*Bebeğinize bakmaya başladığınız zaman bunun üstesinden gelemeyeceğim korkusunu üstesinden atmanız gerekmektedir. Bebek bakımını size kimse öğretmeyecek; bunu siz kendiniz öğreneceksiniz.

*Bebeğinize bakarken yardım alabileceğiniz deneyimli insanların fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Kısacası etrafınızı deneyimli kişilerle donatın. böylelikle kısa zamanda bilginiz artacaktır.

*Her hafta sevdiğiniz bir şeyler yapmalısınız. Yeni pasta tarifleri denemeyi, yogaya gitmeyi, yazı yazmayı ya da alışveriş yapmayı denemelisiniz.

*Bebeğiniz olduktan sonra bebeğinizin uyuduğu zamanlarda eşinize zaman ayırabilirsiniz. Kısacası eşinizle irtibatı asla koparmayın.

*Kendinizin mükemmel bir anne olacağına dair olan inancınızı rafa kaldırıp; anneliği doğal bir durum olarak kabul edin. Çocuklu ailelerle bir araya gelin.

*Yapılacak işlerinizi listeleyerek bu işlerinizi belli sıraya göre her gün bir işi yapacak şekilde gerçekleştirin. Başkalarından yardım almayı asla reddetmemelisiniz.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş