Diş Eti Hastalıkları İçin Kızılcık Suyu Tedavisi

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında Doktor Civanım tarafından paylaşıldı.

1. D

Doktor Civanım Yeni Üye

Endişelenmeyin diş eti hastalıkları için ne yapmalıyım diye, artık kızılcık suyu ile diş etlerinizi tedavi ettirebileceksiniz.

Malumunuz diş eti rahatsızlıkları günümüzde bir çok insanın ağız içerisinde en fazla görülen rahatsılıklardan biridir.Diş eti hastalıklarına en etkili çözüm öncelikle düzenli diş fırçalama ile başlıyor diş etini zedelemeden doktorların önerdiği şekilde diş bakımına önem verilmesi gerekiyor.Diş eti rahatsızlıklarında etkili olan bitkisel bir önerimiz var sizlere.

Diş eti hastalıkları için kızılcık suyu öneriyoruz biliyoruzki kızılcık suyunun faydaları saymakla bitmez kızılcık suyundaki anti bakteriyel maddeler ve bunun yanında içerdiği maddeler diş eti hastalıklarına karşı koruma sağlıyor.Kızılcık suyunun bakterilerin diş etine yapışmasını engelliyor.Bu durum diş eti hastalıklarından korunmamıza neden oluyor.

2. B

Badem Yeni Üye

Diş eti hastalıkları mutlaka tedavi edilmeli aksi taktirde çevreyi de rahatsız edecek durumlar ortaya çıkabilir.

3. S

Sadem Yeni Üye

Diş etleri problemli olanlarda zaten keskin bir ağız kokusu oluyor buda inanılmaz rahatsızlık veriyor.

4. B

Babet Yeni Üye

KIzılcık süper bir meyve, meyve diyorum çünkü ben onu bir meyve gibi yemeyi çok seviyorum.

5. T

Taha Yeni Üye

Kızılcık suyu tedavisi özel kliniklerde denenir devlete bağlı yerde deneyeceklerini pek sanmıyorum.

6. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Dis eti agrisi ile basa cikmak felaket derecede zordur.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş