diş estetiği fiyatları

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Hatice

Hatice Yeni Üye

şimdi araştırdım laminate veerner tek dişe 600 milyon ,empress full porselen 500 milyon
    bunlar kaliteli olanlar bunların kalitesizleri daha ucuz ama kalitesizler dişlerde kanama dişetlerinde şişme yapıyorlar 11 dişe 6,500 milyar istedi doktor ...

empress full porselenler çok estetik duruyo ve metal desteksiz olduğundan daha doğal görünüyo,ışık geçiriyo

laminateler ucuzları düşten düşebiliyo ama kaliteli olanları sağlam bişi olmuyo ve en doğal görüneni yaprak porselen diyede geçiyo

metal destekli porselenler daha ucuz ama estetik olarak güzel görünmüyolar pek onlarında fiyatları 150-225-300 milyon civarlarında yine porselen kalitesine göre değişiyo

bilginize..............

2. I$ık

I$ık Gümüş Ufağı

400 TL yede porselen diş yapılır 4000 TL fiyatada dokturuna tanıdık durumuna göre degişir.

3. t

tuana Yeni Üye

Fiyatlar bu aralar yüksek gibi görünsede pazarlıklarla düşme ihtimali yüksek.

4. d

denizz Yeni Üye

Porselen dişlerin hepsini yani full porselen diş fiyatlarını düşününce biraz karamsar oluyor insan az pahalı ancak paranız varsa yaprak porseleni tavsiye ederim fiyatlarıda fena degil.

5. Nehir

Nehir Bölüm Yöneticisi

Diş olayı oldukça hassas bir durum. Diş görüntüsü insan için çok önemli bence ilk dikkati çeken dişler oluyor.

6. Nursena

Nursena Admin

Dişlerine sağlam bakan vucudunada sağlam bakar. Bir diş porselen fiyatlarını göz önüne alacak olursak dişlerimize ne kadar iyi davranmamız gerektigini anlayabiliriz.

7. Murat

Murat Yönetici

Eskiden çok pahalıydı, Milyon tabi eski bir tabir. Şimdide uygun fiyata diş estetigi yaptırabilirsiniz.

8. a

abrek Yeni Üye

daha iki gün önce iki tane çektirdim....yerine 5 takılacak...fiyatı o zaman alacagız..

9. A

Abdullah Yeni Üye

Fiyatları bazı yerlerde çok pahalı ama iyi dişçi olması daha önemli bence fiyat değil...

10. M

Misafir Misafir

şimdi benım üstten bir dişim geriye doğru ben bunu düzelttirmek istiyorum maaliyetı ve süresini öğrenebilirmiyim lütfen

11. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Fiyatlarin pagli oldugunu dusunuyorum ama bu biraz gittigin yere ve estetige bagli bi durum tabii ki .

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş