Dinle Sevgili Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Oyuncu Resimleri

Konu, 'Yerli Diziler' kısmında sibelm tarafından paylaşıldı.

1. s

sibelm Yeni Üye

Fox Tv'de başlayacak olan Dinle Sevgili Dizisi, Dinle Sevgili Dizisi konusu, Dinle Sevgili Dizisi oyuncuları ve Oyuncu Resimleri

Dinle Sevgili Dizisi Fox Tv

Dinle Sevgili 1. Bölümü 20 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.30 da Fox Tvde yayınlanacak.

Dinle Sevgili Konusu, Dinle Sevgili 1. bölüm özeti

Mehmet, İngiltere'de Hande ise İstanbul'da üniversite radyosunda program yapan tutkulu iki gençtir. İki okul radyosunun ortaklaşa düzenlediği bir yarışma sayesinde Mehmet İstanbul'a gelir. İlk görüşte Hande ve Mehmet arasında bir elektriklenme yaşanır. Ancak Hande'nin en yakın arkadaşı Ceren'in, Mehmet'i görmesi sonucu hiç hesap etmedikleri bir durumla karşılaşacaklardır. Ceren lise yıllarında Mehmet'le aşk yaşamış; aradan yıllar geçse de unutamamıştır. Hande, en yakın arkadaşı Ceren uğruna Mehmet'ten uzak durmayı başarabilecek midir? Hande ve Mehmet'in kaderleri hiç bilmedikleri bir şekilde birbirlerine bağlanmıştır. Mehmet'in babası Taner ve Hande'nin annesi Nermin arasında yaşanan yasak aşk pek çok soruna yol açacaktır. Taner, karısı Zerrin'in, gizli ilişkisini öğrenmemesi için neleri göze alacaktır?

Dinle Sevgili Oyuncu Kadrosu

Zeynep Dörtkardeşler- Hande
    Cem Kılıç- Mehmet
    Ceyda Tepeliler- Ceren
    Selma Güneri- Mürvet
    Fulya Özcan- Zerrin
    Bülent Fil- Taner
    Pelin Dinçer- Fidan
    Berrin Atasoy- Ülfet
    Tanya Jaziri- Nermin
    Faruk Güncan- Selçuk
    Evrim Şahintürk- Sakine
    Nedim Suri- Hamdi
    Ayça Ayşin Turan- Gülfem
    Volkan Akçaalan- Oğuz
    Gökçe Suyabatmaz- Dilara
    Esin Yıldız- Arjen
    Ferhat Yıldız- Fiko
    Edis Görgülü- Barış

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Şubat 2015
  2. Murat

Murat Yönetici

Dinle Sevgili Oyuncularından olan Zeynep Dörtkardeşler Hande rolünü gayet başarılı oynamakta.

3. A

Abdullah Yeni Üye

Dinle Sevgili hande rolünü Zeynep çok güzel ve başarılı oynamaktadır....

4. M

MhEaHnMdEaT Misafir

Zeynep Dörtkardeşler hade rolünü, Cem Kılıç mehmet rolünü iyi oynuyor tek şikayetim dizinin özeti çoooo...oook uzun sürüyor

5. K

Kayıtsız Üye Misafir

dinle sevgiliye yeni gelen erkek oyuncunun adını çok merak ettim?????????

6. M

Misafir Misafir

hande ve mehmet oyunlarını çokkkkkkk güzel oynuyor

7. M

Misafir Misafir

meraba hande abla isallah sen bunu okursun biliyorum senin adin zeynep ama ben sana hande isimini da cok yakistiriyorum bu diziyi coooooooooooooook seviyorum ve sana surprizim var hande abla tabiki eyer goz atarsan sıkı dur ben gurcistannan yaziyorum ismim gunel bu diziyi herkes burda bayilarak seyr ediyo ve tabiki senide gurcistannan sana opucukler hocakal

8. M

Misafir Misafir

:Dhandeyi çok seviyorum :cool:mehmedide çok seviyorum :eek:cemide çok seviyorum :rolleyes:mehmet artık gitsin handeyle,cem çok yakışıyorlar :p cem :eek:hande :cool:mehmet [ hande ,cem ]

9. m

meryem ügey Misafir

selem ben meryem hande abla seni çok seviyorum;)en sevdiğim oyuncu sensin.dizi hayatında mutluluklar...:)

10. M

Misafir Misafir

Filmdeki ismi Cem
    Dinle Sevgili'ye Yeni Gelen Erkek Oyuncunun Filmdeki Adı

11. M

Muhibbi Yeni Üye

oyunculukların derinliğinin keşfedilmesi gereken dizi.

12. M

Misafir Misafir

cok harika bi dizi her bölümünü bayılarak izliyorummm cok süperrrrrrr handeyle mehmet kavuşsun artık ya yeter bu kadar ayrı kalmak:(:(

13. s

sınem Misafir

hande abla sen daha cok cemle yakısıyosun cerenle ıse mehmet abı bence hande abla senı cok sevıyorm Confused

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş