Devrim Evin Kimdir Biyografisi

Konu, 'DEFG Sözlük' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

1. a

abrek Yeni Üye

Devrim Evin Kimdir Resimleri
    Devrim Evin Kimdir Biyografisi
    Devrim Evin Kimdir Hayatı

Devrim Evin Şu sıralar sinemalarda izlenme rekorları kıran Fetih 1453 filminin başkahramanı
    Fatih Sultan Mehmet’i canlandıran Tiyatrocu Devrim Evin Çekimleri üç yıl süren, 17 milyon dolarlık bütçesiyle Türk sinemasının en pahalı filmi olarak lanse edilen ‘Fetih 1453 ün başrol oyuncusu Devrim Evin Piyasada bilinmeyen, harcanmamış, temiz bir yüz olduğum için Fatih Sultan Mehmet rolüne ben seçildim dedi. Devrim Evin 33 yaşında
    Devr,m Evin Hacettepe Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okudu.Devrim Evin Tiyatro sevdalısı olduğu için kariyerini tiyatro oyunculuğu üzerine inşa etmeyi tercih etti.

Devrim Evin Resimleri

2. p

pepe Yeni Üye

Devrim Evin çok başarılı bir oyuncu Fetih 1453 filminde de rolünün hakkını sonuna kadar verdi

3. M

Misafir Misafir

DEVRİM EVİN çok iyiiiiiiiii

4. devrim evrin <3 sana aşık yalnız ben , ben olayım... oynadıgın hiç bir filmi kacırmadım .. fetih de baş rol aldıgını duyunca koşa koşa gittim.. seni cok seviyorum.. keşke sennle bir kez de olsa tanışmafırsatı bulabilsem..

5. M

Misafir Misafir

:) Devrim rolün çok güzeldi (fetih 1453) de. Ve çok yakışıklıydın filmini ilk defa yani Fetih 1453 filmini bugün izledim tek kelimeyle muhteşemdi sende çok yakışıklıydın herzamanki gibi

6. Şaban

Şaban Yeni Üye

fetih 1453 filmi ile tanıdığım ve beğendiğim sinemacı.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş