Denizli Tüketici Hakları Derneği Adresi

Konu, 'Turizm-Gezi-Doğa ve Şehir Rehberi' kısmında Seyyah tarafından paylaşıldı.

1. S

Seyyah Yeni Üye

Denizli Tüketici Hakları Derneği
    Denizli Tüketici Hakları Derneği Telefonu

Adres : Özel İdare İşhanı Kat: 6

Telefon : 261 43 43

Fax: 265 54 47

2. u

umran.erdog1 Misafir

benim şikayetim var.istikbal ayıplı malı göndermiş.geri göndermem için ne işlem yapmalıyım. eve malın gelmesindenhenüz yedi gün geçti .onlardan hemen şikayetçi oldum geçerli sayılırmı? ne işlemler yapmam lazım?.teşekkürler.

3. E

Elif Dilara Yeni Üye

EN yakın tüketici hakları derneğine ugrayınız elinizdeki faturanızla birlikte

4. s

saf kalpli Misafir

aldıgım ürünün parasını ödeyemeyecemi anladım ve ..iyadesine başvurdum nöterden başka bi işlem yapmam gerekirmi...peşinat yerine senette yapmıştım ayvayı yedikkimi acep....

5. t

teslime Misafir

adil ışık markalı ürün dolapta askıda rengini değiştirdi geri götürdüm fişi olmadığı için kabul etmediler yapabileceğim bir şey var mı

6. T

Taha Yeni Üye

Denizli halkının eminim çok işine yarıyordur.

7. A

AYSEL ÖZKAN Misafir

İyİ ÇaliŞmalar..gecen yil cihaz aldim aldigim cihaz aldigim gun surekli acilip kapanmasindan dolayi garantiye gitti cihaz 1 ay sonra geldi sonra ayni gun gene ayni problem tekrar yolladim. DeĞİstrdiler yeni bir imei nu verdiler.bi yil oldu tekrar kapaliyken sarj olmaya basladi simdide bana bu telefonun icindeki anakart degİtrilmis ve calinti ana kart takilmis deniyor. Fakat ben boyle bi islem yapmadim zaten telefoncuyum hic bir yerede telefonumu vermedim. Bununla ilgili sikayet etmek istiyorum firmayi yardimci olurmusunuz

8. n

nurcan Misafir

oğluma aldığım okul formasını değiştirmek istedim değiştirmiyorlar parasını da istemiyorum başka birşeyle değiştirmiyor ben şimdi ne yapayım

9. Murat

Murat Yönetici

Son zamanlarda bankalar nedeni ile sıkça başvuralan bir kurum.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş