DeLi Mc Biyografi-DeLi Mc Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

1. A

Almira Yeni Üye

DeLi Mc

DeliMCevet bu kişi Struggle o toplantıdan sonra Enginle(Struggle) oturduk ve günlerce hatta geceler boyu projeler ürettik ve teker teker o projeleri hayata geçirmeye başladık işte Divan-ı Rapte bu projelerden birisiydi fakat sanal alem veletleri bizi yıldırdı ve dagılma kararı aldık. Elimden geldiği kadar Anadoludaki gruplara yardım etmeye çalışıyorum ama bunu yalakalık ve insanları küçük görme gibi algılayan sanal alemciler ve O.Ç nın lafları battlerları beni hiçbir zaman yıldıramayacak bunu herkes beynine yazsın.Solo albüm çalışmalarım ise onlarda iyi yavaş ama emin adımlarla piyasaya girmek istiyorum insanlar albümü dinleyince "Aaaa şuna bak lan herif tarzını ne yapmış "diyecek çünkü Oriantel Hip Hop tan eser yok.Şu anda piyasada HipHop Menu adındaki toplama albümde Sıra Bizde adlı parçam bulunuyor ve bu parçayı dinleyen herkes beni Oriantel Hip Hop yapıyor sanıyor halbuki alakası yok.O parça ta 97-98 de Ersoy tarafından yazıldı ben onun için okudum zaten sözleride çok çocuksu ama konserlerde en iyi tepki alan parçalardan bir tanesi..Buradan herkese duyurulur DeliMC daha bir çok projeye imza atacak ve hiçbir zaman da boş işlerle uğraşmayacak. Piyasada sert bir dille eleştiriliyorum ama "İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR" sittir et diyorum yakında gerçeği herkes görecek.

2. H

Hoca Yeni Üye

birazcık asabi olan, hafif gramer özürlü türkçe rapçı abimizdir.

3. E

Elma Yeni Üye

Ancak böyle bir isim rapciye yakısırdı zaten

4. M

Muhibbi Yeni Üye

"parcalarımın sözleride müzikleride kendime ait ben parcalarımda genellikle toplum sorunlarını ele alırım ve gerekli yerlerede mesajımı yollarım kimseden sakınmam bu yüzden olsa gerek adım delimc.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş