Deli Hikmeti Kim Öldürdü?

Konu, 'Dizi Karakterleri' kısmında Atomik Lighting tarafından paylaşıldı.

1. A

Atomik Lighting Yeni Üye

Kurtlar Vadisi Pusuda Deli Hikmeti Kim Öldürdü? Deli Hikmet Kim Tarafından öldürüldü, Polat Hikmetin intikamını kimden alacak?

2. o

ozlmsel Yeni Üye

Yazık oldu Hikmete çok fazla son bölümlerde görünmüyordu zaten. Hikmetin ölmesi Polatı yakından sarsacak.

3. o

ozlmsel Yeni Üye

Yazık oldu Hikmete çok fazla son bölümlerde görünmüyordu zaten. Hikmetin ölmesi Polatı yakından sarsacak.

4. T

TAHAM Yeni Üye

Hikmetin ölmesiyle sona doğru hızlı bir giriş yapılıyor. Mahalledeki karekterler en son diziden ayrılacak olanlardı bunu göz önüne alarak Ömer Baba ve Nazife Anne sağ kalabalir bana kalırsa son bölümde Polatda ölecek.

5. a

ada Yeni Üye

Hikmet artık dizide ölümsüz gibiydi ölüm sahnesiyle çıkarılması iyi oldu bence. Ayrıca Polat ölürse dizi biter

6. a

açelya Yeni Üye

Hikmeti kim öldürecek POlatın düşmanlarından biri tabiki

7. E

Ecenur Yeni Üye

Deli hikmete yazık oldu polatın düşmanları diye düşünüyorum bende

8. Murat

Murat Yönetici

Deli Hikmeti bildiğiniz gibi Ömer Babanın dükkanından çıkarken vurdular, işi örgüt yaptı Suriye kanadını kullanarak.

9. a

ayla Yeni Üye

10. Senesinde mahalleden biri gitti demek ki ilerleyen bölümlerde Nazife hanım yada Ömer babaya güle güle diyebiliriz.

10. a

ahuu Yeni Üye

Ölmüş adam mezarını bile yapmışlar, bakalım delinin intikamı mı Mematinin intikamı mı ne olacak bu Polat emminin hali,.

11. F

FERAH Yeni Üye

Hikmet öldü ancak dizide gerçekten çok kötü bir andı, Memati öldü Polat delirdi Hikmet öldü gülüyorlar, birde gitmiş sinek kaydı tıraş olmuş.

12. Uranüs

Uranüs Yeni Üye

Normal adam 10 yıl verdi diziye.. Şimdilerde Karalar Abdülhey Zaza ile Karanfil takılıyor.

13. Venom

Venom Bölüm Yöneticisi

Uzun sure dizide bulundu diye biliyorum. KV'nin eski tadi yok gibi.

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş