Darkorbit uridium hilesi nasıl yapılır?

Konu, 'Bilgisayar Oyunları' kısmında broogoula tarafından paylaşıldı.

1. Darkorbit uridyum hilesi nasıl olur
    Darkorbit uridium hilesi nasıl yapılıyor..

Darkorbit uridyum hilesi

Sevgili çocuklar,

Çocuklar diyorum çünkü dark orbit oyuncuları genellikle okul çağı çocukları..

Darkorbit urinyum hilesi başlığı altında verilen big 5***** bilmem kaç yaz 60000 numaraya yolla isimli içerikler son zamanında oldukca dikkatimi çekmekte..Evet bu bir hile ama dark orbit uridiyum hilesi değil daha çok bir kaç uyanığın çocukları kandırmak amacıyla kullandıkları bir dolandırıcılık.

Bazı internet sitelerinde paylaşılan Darkorbit uridyum hilesi veya uridyum almak başlığı aldında verilen konularda konuya acan genellikle kendi bıg numarasını verir ve siz kendi kontörlerinizle o kişinin darkorbit hesabına uridiyum yollamış olusunuz.Bu tür insanların sizi kandırmasına izin vermeyin.Konuyu iyice araştırmadan bu uyanıkların oyununa gelmeyin.

Umarım Birçok bilindik forum sitelerinde görmüş olduğum bu dolandırıcık karşısında site yönetimleri daha dikkatli olur.Çünkü bizim işimiz sadece foruma konu atmak yada üye banlamak değil üyelerimizin forumlarda paylaşmış olduğu içeriklerin doğruluğunu ve güvenilirliğinide kontrol etmektir.[​IMG]

Kaynak:Forumdas-Net
  2. Misafir

Misafir Misafir

looooo inanmayın loooo
  3. Heryer hile hurda dolu bırakın bu hile hurda işlerini
  4. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

5. DARKORBİT

DARKORBİT Misafir

6. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

7. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

8. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

9. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

10. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

11. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

arkadaşlar 2012 nin uridium hilesi BIG 8469298 full elit bir geminiz olmasını istiyor iseniz şifreyi turkcell, avea, vodafone 6662 ye gönderin gelen mesaj ingilizce olacak çünkü hileyi hazırlayanlar türk değil gelen mesajı kendi idnizi yazarak cevaplayın 100.000 uridium geliyor. Mesajı 3 defa yollarsınız uridiumun yanında bir de site linki geliyor. bu sitede ücretsiz ve sınırsız bot var iyi kullanımlar. kendi idnizi yollamayı unutmayın yoksa uridium gelmez. 10.000.000 credi için gelen mesajı idniz + credi yazarak yollayın crediniz de gelir.
  12. emirbesen

emirbesen Misafir

abi darkorbit uidyum hilesi nasl yapılır söylermisin
  13. İnternet üzerinden bir Darkorbit uridium hilesi eksikti zaten
  14. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

arkadaşlar ben hep yapıyorum ve oluo fiyatı ise çok uygun başkaları hep yalan yanlış şeyler yazıo asıl yapmanız gereken
    BIG 8936639 yazıp 6662 ye gönderin ewet ben hep yapıyorun ve oluo siz de demeyin tam 50.000 urudium' unuz oluo...
  15. DarkorbiT

DarkorbiT Misafir

arkadaşlar gercek uridium hilesidir bu söyledklerim.. BIG 8453540 yazıp 6662 ye gönderın dha snra glen mesaja EVET yazın ve 500.000 uridium hesabınıza gelsın
  16. DarkorbiT

DarkorbiT Misafir

Arkadaşlar sizlere gercek uridium hilesini açıklıyorm...Öncelkle BIG 8936639 yazıp 6662 ye gönderıyoruz daha snra gelen mesajı EVET die yanıtlıyoruz snra hesabınıza giriyorsunz ve 500.000 uridium hsabnzda..
  17. Ziyaretci

Ziyaretci Misafir

arkadaşlar uridyum istiyosan BIG ile 8558055 arasında boşluk bırakmayı unutma!
  18. Hile yapa yapa herşey hile oldu hilesiz birşey göremiyoruz artık :)
  19. ada

ada

Darkorbit İridyum denince akla bomba çeşidi gibi bişey geliyor:)

Sayfayı Paylaş

Misafirler bu sayfaya şu kelimeleri arayarak geldiler:

1. darkorbit uridium hilesi

,
  2. darkorbit uridyum hilesi yazılı anlatım

,
  3. telefondan darkorbit hile